crosssearch

Hotel leží 25 km od letiště, v horní části letoviska San Agustín a tím dopřává svým klientům úžasný výhled na oceán a písečné duny. K dispozici je 419 pokojů, hlavní budova s recepcí, restaurace, bar, bar u bazénu, diskotéka a internetové koutky. V zahradě o rozloze 40 000...

Konečná cena za osobu od: 19 690 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Letovisko: San Agustín

Poloha: hotel leží 25 km od letiště, v horní části letoviska San Agustín a tím dopřává svým klientům úžasný výhled na oceán a písečné duny.

Vybavení objektu: k dispozici je 419 pokojů, hlavní budova s recepcí, restaurace, bar, bar u bazénu, diskotéka a internetové koutky. V zahradě o rozloze 40 000 m˛ naleznete 2 velké bazény (jeden z nich v zimním období vyhřívaný), dětský bazén, 3 vířivky a terasu na slunění s lehátky. Šestkrát týdně se v průběhu dne i večera stará o děti i dospělé tým animátorů.

Standardní pokoj: (uveden v ceníku) vybaven koupelnou s WC, telefonem, trezorem, televizí se satelitním vysíláním, balkonem nebo terasou. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Rodinný pokoj: (příplatek uveden v ceníku) vybaven shodně jako standardní pokoj, navíc má ale obývací pokoj, který je od ložnice oddělen závěsem a je zde možnost až 2 přistýlek. Maximální obsazenost – 4 osoby.

Sport: hotel je vybaven 4 tenisovými kurty a multifunkčním sportovním hřištěm. Nachází se zde také potápěčská škola Nautico. Hoteloví hosté si mohou zacvičit aquaerobik, zahrát petanque, fotbal, basketbal či volejbal.

Stravování: hotel nabízí program all inclusive, který zahrnuje snídani, oběd, večeři (podáváno formou švédských stolů) a dopolední i odpolední lehké občerstvení včetně nápojů (nealkoholických a alkoholických místní výroby).

Obchody: přibližně 2 km od hotelu se nachází obchodní centrum s mnoha možnostmi nákupů.

Pláž: písečná pláž San Agustín je vzdálena 1 km od hotelu.

Internetové stránky hotelu: www.ifahotels.com 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 384 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000