crosssearch

Hotel leží v klidné části letoviska San Agustín na jihu ostrova, 25 km od letiště. 200 pokojů (z toho 4 vybaveny pro tělesně postižené), vstupní hala s recepcí, bar u bazénu, restaurace Terraza, lobby bar, internetový koutek a v 6. patře hotelu nudistická terasa. V subtropické...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Letovisko: San Agustín

Poloha: hotel leží v klidné části letoviska San Agustín na jihu ostrova, 25 km od letiště.

Vybavení objektu: 200 pokojů (z toho 4 vybaveny pro tělesně postižené), vstupní hala s recepcí, bar u bazénu, restaurace Terraza, lobby bar, internetový koutek a v 6. patře hotelu nudistická terasa. V subtropické zahradě se nacházejí 2 bazény (jeden z nich v zimním období vyhřívaný), 2 vířivky, dětský bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky. Hotel pořádá v zahradě u bazénového baru či v lobby baru společenské večery s živou hudbou a jednou týdně show.

Standardní pokoj: (uveden v ceníku) vybaven koupelnou s WC, telefonem, televizí se satelitním vysíláním, trezorem a miniledničkou (za poplatek) a také balkonem. Za příplatek (uveden v ceníku) možno rezervovat pokoj s přímým výhledem na moře. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Rodinný pokoj: (příplatek uveden v ceníku) vybaven shodně jako standardní pokoj, je ale prostornější a navíc vybaven rozkládací pohovkou pro 3. a 4. osobu. Maximální obsazenost – 4 osoby.

Sport: v hotelu je k dispozici stolní tenis, boccia, kulečník, šipky či půjčovna horských kol. Ve 3 km vzdáleném hotelu IFA Interclub Atlantic je možné si zahrát tenis nebo si zajistit potápění.

Stravování: snídaně a večeře se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci Terraza. Za příplatek (uveden v ceníku) možno zajistit program all inclusive.

Obchody: asi 1 km od hotelu leží centrum letoviska San Agustín s mnoha možnostmi nákupů.

Pláž: široká písečná pláž San Agustín s pozvolným přístupem do moře leží přímo před hotelem.

Pro handicapované: Hotel disponuje několika pokoji plně přizpůsobenými pro handicapované
klienty (na vyžádání).

Oficiální kategorie : ***

Platební karty: VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club.

Internetové stránky hotelu : www.ifahotels.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000