crosssearch

Hd Parque Cristóbal se nachází v klidné části střediska Playa del Inglés cca 500 m od nákupních a zábavních možností. Zastávka taxi a autobusů cca 700 m od hotelu.

Konečná cena za osobu od: 24 900 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hd Parque Cristóbal

Naše mínění
Příjemné zařízení klubového typu s programem all inclusive doporučujeme zejména rodinám s dětmi.

Poloha
Hotelový komplex se nachází v klidné části střediska Playa del Inglés cca 500 m od nákupních a zábavních možností. Zastávka taxi a autobusů cca 700 m od hotelu.

Vybavení
V roce 2005 renovovaný komplex disponuje 233 bungalovy rozmístěnými v udržované zahradě. Recepce, restaurace, TV místnost, 2 bazény (jeden s možností vyhřívání/klimatizace), bar u bazénu, vířivka, terasa na slunění se slunečníky a lehátky zdarma.

Pláž
7 km dlouhá písečná pláž Playa del Inglés se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 2 km, lehátka a slunečníky za poplatek. Několikrát denně doprava hotelovým autobusem zdarma.

Ubytování
Bungalovy jsou vybaveny koupelnou/WC (vysoušeč vlasů), obývací místností kombinovanou s kuchyňským koutem (rozkládací pohovka), jednou (BG1) nebo dvěma (BG2) oddělenými ložnicemi (BG2), telefonem, TV/sat., trezorem (za poplatek) a terasou.

Maximální obsazenost
BG1 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě, BG2 5 dospělých, 4 dospělí + 2 děti.

Stravování
Viz program all inclusive.

Sportovní nabídka
Zdarma fitness, stolní tenis, volejbal, za poplatek sauna. Zlevněná green fee na všech golfových hřištích na ostrově (rezervace a platba přímo na recepci hotelu).

Zábava
Denní a večerní animační program.

Pro děti
Dětské brouzdaliště, hřiště, miniklub, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Program all inclusive
Program all inclusive: – snídaně, oběd a večeře formou bufetu – alkoholické a nealkoholické nápoje dle Al nápojového lístku (10.00–23.00 hod.)

Internet
Za poplatek internetový koutek s WiFi.

Platební karty
VISA, EC/MC.

Webové stránky
www.hdhotels.com
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 528 termínů

Celkem 528 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000