crosssearch

Eurostars Las Canteras

Kanárské ostrovy, Gran Canaria

Na severovýchodním pobřeží, v hlavním městě Las Palmas, 25 km od letiště. Hotel svým hostům nabízí 89 pokojů, recepci, restaurace, bary, televizní místnost, konferenční místnost, čítárnu, kadeřnictví, salon krásy a sluneční terasu s lehátky a slunečníky.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Na severovýchodním pobřeží, v hlavním městě Las Palmas, 25 km od letiště.

Vybavení objektu

Hotel svým hostům nabízí 89 pokojů, recepci, restaurace, bary, televizní místnost, konferenční místnost, čítárnu, kadeřnictví, salon krásy a sluneční terasu s lehátky a slunečníky. V hotelu jsou také termální lázně (jacuzzi, masáže, turecké lázně, různé druhy rehabilitace, služby dietologa, apod.). Hotel je speciálně vybaven pro pobyt tělesně postižených (pokoje se zvláštním vybavením, koupele v mořské vodě apod.). Pro hotelové hosty jsou pořádány animační programy.

Ubytování

Standardní pokoj (uveden v ceníku - 20 až 24 m2): Dvoulůžkový klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení telefon, trezor, televizi se satelitními programy, možnost internetového připojení, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře. Maximální obsazenost - 3 osoby.

Sport

Posilovna je přímo v hotelu, další sportovní vyžití na přilehlé pláži.

Stravování

Stravování formou švédských stolů nebo á la carte.

Obchody

Obchodní zóna v centru města je vzdálena necelých 5 minut pěší chůze od hotelu, 2 velká komerční centra pouhých 10 minut chůze. U hotelu najdete i bary, restaurace a kino.

Pláž

Hotel je situován přímo u pobřežní promenády známé pláže Las Canteras se světlým pískem.

Internetové stránky hotelu: www.eurostarshotels.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000