crosssearch

Hotel je umístěn na vyvýšenině v jižní části ostrova, 38 km od letiště, nad letoviskem Maspalomas. Vybavení objektu: hotel nabízí svým hostům 437 pokojů, prostornou recepci, restauraci, několik barů, obchodů a butiků, diskotéku, hernu, saunu a masáže, dětský klub, dětský park,...

Konečná cena za osobu od: 17 317 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Letovisko: Sonnenland

Poloha: hotel je umístěn na vyvýšenině v jižní části ostrova, 38 km od letiště, nad letoviskem Maspalomas.

Vybavení objektu: hotel nabízí svým hostům 437 pokojů, prostornou recepci, restauraci, několik barů, obchodů a butiků, diskotéku, hernu, saunu a masáže, dětský klub, dětský park, internetovou místnost. V zahradě je k dispozici velký v zimních měsících vyhřívaný bazén se sladkou vodou s oddělenou částí pro děti a sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hotelový personál zajišťuje animační program.

Standardní pokoj (uveden v ceníku): moderně zařízený pokoj s telefonem, televizí se satelitním vysíláním, rádiem, trezorem, koupelnou s WC a balkonem nebo terasou. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport: dva tenisové kurty, stolní tenis, pronájem kol na recepci, petanque.

Stravování: polopenze je podávána v hotelové restauraci formou švédských stolů. Za příplatek (uveden v ceníku) nabízí hotel program all inclusive, který zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů, dopolední i odpolední lehké občerstvení včetně nápojů po celý den (nealkoholických a místních alkoholických).

Obchody: několik menších obchůdků najdete v hotelu a jeho okolí, větší obchodní centrum je vzdáleno cca 1500 m.

Pláž: velké písečné duny – Dunas de Maspalomas jsou vzdáleny cca 4 km. Na pláž je několikrát denně zabezpečena hotelová doprava.

Internetové stránky: www.hotelesdunas.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 902 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000