crosssearch

Hotel nabízí v jedné pětipatrové budově celkem 99 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu, bar. V hotelové zahradě se nachází bazén pro dospělé, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky,...

Konečná cena za osobu od: 13 600 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Na jihozápadním pobřeží ostrova, 46 km od letiště, v turistické oblasti Playa del Cura.

Vybavení objektu:

Hotel nabízí v jedné pětipatrové budově celkem 99 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu, bar. V hotelové zahradě se nachází bazén pro dospělé, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště.

Sport:

V hotelu je kulečník (na mince), na pláži možnost vodních sportů. Golfové hřišti Anfi Taur Golf se nachází cca 3 km od hotelu.

Pláž:

Hotel má přímý vstup na pláž Playa del Cura. Pláž Amadores se světlým pískem je vzdálena 900 m od hotelu.

Stravování:

Studia a apartmány jsou uzpůsobeny k vlastnímu vaření.

Studio:

(cca 27 m2) Klimatizovaná dvoulůžková ložnice je propojena s obývací částí. Do vybavení patří integrovaný kuchyňský kout (lednička, rychlovarná konvice, kávovar, odšťavňovač, toustovač), televize se satelitními programy, koupelna s WC a vysoušečem vlasů, terasa nebo balkon.u volbou, malá lednička, trezor (k pronájmu), televizi se satelitními programy, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby, 2 děti a 1 dítě do 2 let.

Apartmán:

(cca 30 m2). Základní vybavení má shodné jako studio. Dvoulůžková ložnice je od obývací části oddělena dveřmi.Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby, 2 děti a 1 dítě do 2 let.

Obchody:

150 m od hotelu obchůdky, restaurace a supermarket. Větší obchodní centrum s množstvím obchodů, restaurací a barů ve 4 km vzdáleném městečku Puerto Rico.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 762 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000