crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Cristina Las Palmas

Kanárské ostrovy, Gran Canaria (zobrazit na mapě) mapa

Luxusní městský hotel Cristina Las Palmas nabízí celkem 306 pokoju. Na sluneční terase s výhledem na pláž je menší bazén pro dospělé a relaxační část s lehátky. Hotel Cristina Las Palmas pořádá v době prázdnin (červenec a srpen) animační program pro děti.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Cristina Las Palmas

 
Luxusní městský hotel Cristina Las Palmas nabízí celkem 306 pokojů (některé uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, výtah, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu, restaurace, kavárna, diskotéka, 7 konferenčních sálů (až 400 osob), televizní místnost, čítárna, masáže, prádelna, služba lékaře, půjčovna aut. Na sluneční terase s výhledem na pláž je menší bazén pro dospělé a relaxační část s lehátky. Hotel Cristina Las Palmas pořádá v době prázdnin (červenec a srpen) animační program pro děti.
 

Vybavení

Pro vaše pohodlí hotel Cristina Las Palmas nabízí služby prádelny, pokojovou službu, trezor, žehlení a službu probuzení. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Hotel nabízí zasedací místnost s následujícím vybavením a službami: catering, tlumočnické služby, přístup k internetu a sekretářka.

Stravování

Hotel Cristina Las Palmas má 2 restaurace. Večery lze strávit na baru u vstupní haly. Polopenze zahrnuje snídani a večeři.

Sport a volný čas

Během rekreace v hotelu Cristina Las Palmas Hotel si můžete vychutnat také turecké lázni. Hosté, kteří na dovolené hledají sportovní vyžití, se mohou věnovat aktivitám, jako je např. fitness. Nejbližší golfové hřiště je vzdálené 12 km.

Další informace

Přijímáme tyto platební metody: Euro/Master, American Express a Visa. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Sport a relaxace

Golf, Recepce, Hala, Noční klub, Konferenční místnost, Praní prádla, TV místnost, Internet, Bazén, Slunná terasa, Masáže, Zábava, Vodní sporty, Café, Restaurace

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000