crosssearch

Letovisko: Mogán Poloha: hotel je v městečku Mogán, které díky svému malebnému přístavu je nazýváno „kanárskými Benátkami“, 62 km od letiště. Vybavení objektu: hotel se skládá ze 487 pokojů a hotelové subtropické zahrady. V areálu naleznete 3 restaurace,...

Konečná cena za osobu od: 23 200 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Letovisko: Mogán

Poloha: hotel je v městečku Mogán, které díky svému malebnému přístavu je nazýváno „kanárskými Benátkami“, 62 km od letiště.

Vybavení objektu: hotel se skládá ze 487 pokojů a hotelové subtropické zahrady. V areálu naleznete 3 restaurace, bary, diskotéku, relaxační centrum poskytující mimo jiné různé druhy masáží, 2 bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný) s terasou na slunění a lehátky,jacuzzi, dětský klub. Hotel nabízí denní i noční animační program.

Standardní pokoj: (uveden v ceníku): klimatizovaný, s koupelnou, telefonem, minibarem, trezorem, televizí se satelitním vysíláním, terasou nebo balkónem. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Junior suite: (příplatek uveden v ceníku): vybaven shodně jako standardní pokoj, prostornější, ložnice oddělena od obývacího pokoje dveřmi. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti (na vyžádání).

Sport: posilovna, kurt na tenis a squash, sportovní hřiště, stolní tenis, bowling. Golfová hřiště v okolí.

Stravování: polopenze formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Obchody: v okolí hotelu je několik obchůdků, restaurací a vináren.

Pláže: cca 5 min chůze od hotelu se nachází písečná pláž i sportovní přístav.

Internetové stránky: www.cordialcanarias.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1049 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000