crosssearch

Bungalovy Fun & Active Parque Cristobal

Kanárské ostrovy, Gran Canaria

Příjemné zařízení klubového typu s programem all inclusive doporučujeme všem, kteří chtějí trávit svoji dovolenou poblíž centra, nedaleko nákupních a zábavních možností, avšak v příjemném prostředí se zázemím velké zahrady.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Naše mínění

Příjemné zařízení klubového typu s programem all inclusive doporučujeme všem, kteří chtějí trávit svoji dovolenou poblíž centra, nedaleko nákupních a zábavních možností, avšak v příjemném prostředí se zázemím velké zahrady.

Poloha

Tento rozsáhlý hotelový komplex se nachází v klidné části střediska Playa del Inglés cca 500 m od nákupních a zábavních možností. Zastávka taxi a autobusů cca 700 m od hotelu.

Vybavení

V roce 2005 zrenovovaný komplex disponuje 233 bungalovy rozmístěnými v udržované velké zahradě. Recepce, restaurace, italská restaurace ŕ la carte, TV místnost, 2 sladkovodní bazény (jeden s možností vyhřívání/klimatizace), 2 dětské sladkovodní bazény, bar u bazénu, vířivka, terasa na slunění se slunečníky a lehátky zdarma, miniklub a dětské hřiště, služby lékaře.

Pláž

7 km dlouhá písečná pláž Playa del Inglés se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 2 km, lehátka a slunečníky za poplatek. Několikrát denně doprava hotelovým autobusem zdarma.

Ubytování

Prostorné bungalovy jsou vybaveny koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, obývací místností kombinovanou s kuchyňským koutem (rozkládací pohovka), stropním ventilátorem v obývacím koutě, jednou (BG1) nebo dvěma oddělenými ložnicemi (BG2), telefonem, TV/sat., trezorem (za poplatek) a terasou. Bungalovy s dětským pokojem (BGK) jsou vybaveny obdobně jako BG2, ale druhá ložnice je vybavena dětským nábytkem, TV a DVD. K vybavení BGK patří také ohřívač dětských lahví, mixér a dětská židlička. Hotel disponuje několika bungalovy uzpůsobenými pro handicapované klienty (na vyžádání).

Maximální obsazenost

BG1/BGP 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě, 2 dospělí; BG2 5 dospělých, 4 dospělí + 2 děti, 4 dospělí + 1 dítě, 4 dospělí, 3 dospělí, 3 dospělí + 2 děti, 3 dospělí + 1 dítě, 2 dospělí + 2 děti; BGK 3 dospělí + 2 děti, 3 dospělí + 1 dítě, 2 dospělí + 2 děti, 3 dospělí.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Sportovní nabídka

Zdarma fitness, stolní tenis, volejbal. Za poplatek tenis, biliár, šipky, šachy a sauna. Možnost zapůjčení horských kol.

Zábava

Animační program Fun & Active v období 2.7.-3.9.2011

Zvláštnosti

Animační program Fun & Active v období 2.7.-3.9.2011

Pro děti

Dětské brouzdaliště a hřiště, miniklub, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Pro handicapované

Hotel disponuje několika bungalovy uzpůsobenými pro handicapované klienty (na vyžádání).

Program all inclusive

snídaně formou bufetu (7.30–10.00 hod.)
pozdní kontinentální snídaně (10.15–11.45 hod.)
oběd formou bufetu (13.00–15.00 hod.)
večeře formou bufetu (18.30–21.30 hod.)
odpolední káva, čaj a zákusek (15.30–17.00 hod.)
vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby(10.00–24.00 hod.)
dětský bufet

Internetové stránky hotelu

Za poplatek internetový koutek, možnost WiFi na terase zdarma.

Platební karty

VISA, EC/MC.

internetové stránky hotelu

www.hdhotels.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000