crosssearch

Hotel, který je součástí rozlehlého komplexu Stella Canaris (Stella Jandía), disponuje 62 pokoji a v roce 2010 byl kompletně zrekonstruován. Je situován do mírně se zvyšujícího terénu, který se zvedá od pobřeží a obklopuje ho překrásný palmový háj.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

V jižní části ostrova 98 km od letiště, v turistické oblasti Playa de Jandía u městečka Morro Jable.

Vybavení objektu

Hotel, který je součástí rozlehlého komplexu Stella Canaris (Stella Jandía), disponuje 62 pokoji a v roce 2010 byl kompletně zrekonstruován. Je situován do mírně se zvyšujícího terénu, který se zvedá od pobřeží a obklopuje ho překrásný palmový háj (50 ha). Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar u bazénu, noční bar a diskotéka, součástí komplexu jsou služby lékaře, masáže (na objednání), miniklub (děti 4 - 12 let), kadeřnictví, prádelna, supermarket. V hotelové zahradě je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný) a dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný) terasa na slunění, lehátka a slunečníky, ručníky k bazénu (za poplatek), dětský koutek, dětský park (10.000 m?), mini ZOO (za poplatek). Hotel zajišťuje animační programy pro děti a dospělé během dne i večera.

Ubytování

Standardní pokoj (uveden v ceníku - 29 m2) Standardní prostorný dvoulůžkový pokoj je vybaven telefonem, televizí se satelitními programy, trezorem (za poplatek). Součástí je obývací pokoj s kuchyňským koutem, otevřená ložnice, která je ve vyvýšené části, koupelna s WC a vysoušečem vlasů. Balkon (5 m?) má výhled do zahrady. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby.

Pokoj superior (uveden v ceníku - 40 m2): Základní vybavení je shodné se standardním pokojem, jeho součástí je jedna dvoulůžková otevřená ložnice a druhá dvoulůžková ložnice oddělená od obývací části (obě ve vyvýšené části). Balkon (5 m?) má výhled na moře. Maximální obsazenost - 4 dospělé osoby.

Stravování

Cena zahrnuje polopenzi s možností příplatku all inclusive.

Obchody

Menší supermarket je přímo v areálu, další obchůdky jsou v blízkosti hotelu a větší nákupní možnosti, bary a restaurace v městečku Morro Jable vzdáleném asi 3 km.

Sport

V komplexu jsou zdarma šipky a lukostřelba, stolní tenis, posilovna, minigolf (kauce na zapůjčení holí), fotbalové hřiště s umělým povrchem, volejbal, za poplatek 3 tenisové kurty a kulečník. Potápění a různé vodní sporty na pláži.

Pláž

Překrásná pláž se světlým pískem Playa de Jandía je vzdálena přibližně 700 m od komplexu.

Internetové stránky hotelu: www.stellacanaris.es
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000