crosssearch

Pětipatrový hotel zrekonstruovali v roce 2007. Nabízí svým klientům celkem 375 pokojů, recepci, restaurace a bary, Wi-Fi připojení na internet, kadeřnictví, několik obchůdků, saunu (zdarma) a masáže, klubovnu, dětský klub a minimarket.

Konečná cena za osobu od: 24 100 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Letovisko: Corralejo

Poloha: Na severním pobřeží, v oblíbeném letovisku Corralejo, 35 km od letiště.

Vybavení objektu: Pětipatrový hotel zrekonstruovali v roce 2007. Nabízí svým klientům celkem 375 pokojů, recepci, restaurace a bary, Wi-Fi připojení na internet, kadeřnictví, několik obchůdků, saunu (zdarma) a masáže, klubovnu, dětský klub a minimarket. V zahradě se nacházejí 2 velké bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky, slunečníky a převlékacími kabinkami a sluneční terasa s vířivkou. Hotel připravuje pro klienty určité dny v týdnu „živý“ zábavný program.

Standardní pokoj (24m2): Dvoulůžkový pokoj je klimatizovaný a velmi elegantně zařízený. Je vybaven telefonem, televizí se satelitními a hudebními kanály, minibarem, trezorem, koupelnou s WC, bidetem a vysoušečem vlasů, balkonem (kromě jednolůžkových pokojů). Pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek (uveden v ceníku). Maximální obsazenost - 3 osoby.

Sport: Tělocvična (zdarma), stolní tenis, 4 osvětlené tenisové kurty s umělým povrchem (tenisová škola), kulečník, veškeré vodní sporty včetně windsurfingu lze provozovat na pláži.

Stravování: Snídaně a večeře jsou poskytovány formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Obchody: Velká obchodní centra se nacházejí v centru městečka Corralejo, které je vzdáleno asi 5 km od hotelu (jezdí do něj autobus). Autobusová zastávka je 300 m od hotelu.

Pláž: Přímo u hotelu se nachází překrásná pláž Playa de Corralejo s bílým pískem.

Internetové stránky hotelu: www.riu.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 285 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000