crosssearch

Riu Palace Jandía

Kanárské ostrovy, Fuerteventura

Hotel nabízí v několika 3-4 patrových propojených budovách celkem 201 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, internetový terminál (za poplatek), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, 2 restaurace, 2 bary, konferenční místnost, menší obchod,...

Konečná cena za osobu od: 28 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Na jižním pobřeží ostrova, 83,5 km od letiště, v oblasti Morro Jable.

Ubytování:

Hotel nabízí v několika 3-4 patrových propojených budovách celkem 201 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, internetový terminál (za poplatek), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, 2 restaurace, 2 bary, konferenční místnost, menší obchod, stánek s novinami. V zahradě je bazén pro dospělé (296 m2, v zimních měsících vyhřívaný) s oddělenou částí pro děti, jacuzzi, sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hosté mohou využít nabídku služeb centra zdraví a krásy Body Love (fyzioterapie, sauna, masáže, léčebné i kosmetické procedury, zábaly, manikúra, pedikúra, kadeřnictví). Hotel připravuje animační programy pro děti i dospělé.

Stravování:

Snídaně a večeře jsou v hotelové restauraci formou švédských stolů s nabídkou mezinárodní i regionální kuchyně s otevřeným vařením, 2x týdně tematická večeře.

Pláž:

Hotel se nachází přímo na pláži Playa de Jandía s jemným světlým pískem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 424 termínů

Celkem 424 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000