crosssearch

Poloha: hotel se nachází v jižní části ostrova přímo u moře v oblasti El Granillo, 68 km od letiště. Vybavení objektu: hotel nabízí klientům recepci, několik výtahů (z toho 2 panoramatické), 4 konferenční sály, soukromé parkoviště, prádelnu, 2 restaurace, 5 barů, SPA...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: hotel se nachází v jižní části ostrova přímo u moře v oblasti El Granillo, 68 km od letiště.

Vybavení objektu: hotel nabízí klientům recepci, několik výtahů (z toho 2 panoramatické), 4 konferenční sály, soukromé parkoviště, prádelnu, 2 restaurace, 5 barů, SPA relaxační centrum (sauna, masáže, turecké koupele, atd.), animační program. V hotelové zahradě najdete 3 velké navzájem navazující bazény (jeden z nich v zimě vyhřívaný) se sladkou i slanou vodou, dětský bazén se sladkou vodou. Bazén se slanou vodou má přírodní přepad a je propojen s mořem. Na slunečních terasách jsou hostům k dispozici lehátka a slunečníky.

Standardní pokoj (uveden v ceníku): klimatizovaný a vybavený televizí se satelitním vysíláním, telefonem s možností internetového připojení, trezorem, minibarem, koupelnou s odděleným WC, bidetem a vysoušečem vlasů, bez terasy. Standardní pokoj s terasou je za příplatek (uveden v ceníku). Většina pokojů je s výhledem na moře. Maximální obsazenost

– 3 osoby.

Junior suite (příplatek uveden v ceníku): ložnice od obývacího pokoje je oddělena dveřmi. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport: dětské hřiště, 2 tenisové kurty, stolní tenis, volejbal, posilovna, kulečník, kurt na squash, minigolf, fotbalové hřiště, petanque, pronájem kol na recepci.

Stravování: polopenze či plná penze se podává formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Obchody: pouze 600 m od hotelu se nachází obchodní centrum Sotavento, ve kterém je k dispozici lékař, banky, bary, restaurace a všechny typy obchodů.

Pláž: hotel se nachází přímo u moře.

Internetové stránky: www.r2hotels.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000