crosssearch

Hotel R2 Rio Calma s architekturou koloniálního stylu nabízí celkem 384 pokojů (některé s bezbariérovým přístupem).Na jihovýchodním pobřeží, 68 km od letiště, přímo u moře v oblasti Costa Calma.

Konečná cena za osobu od: 19 351 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

R2 Rio Calma

 

Na jihovýchodním pobřeží, 68 km od letiště, přímo u moře v oblasti Costa Calma.

Hotel R2 Rio Calma s architekturou koloniálního stylu nabízí celkem 384 pokojů (některé s bezbariérovým přístupem). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik výtahů (z toho 2 panoramatické), internetový terminál (za poplatek) a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, 2 restaurace, 5 barů, 4 konferenční sály (až 350 osob), obchody, kadeřnictví, dětský klub, půjčovna automobilů, soukromé parkoviště a prádelna. V hotelové zahradě jsou 3 velké bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný a jeden se slanou vodou, který má přírodní přepad do moře), dětský bazén se sladkou vodou (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasy, lehátka a slunečníky. Pro hosty je připravován animační program, nebo mohou využít služby relaxačního centra SPA (sauna, masáže, turecké koupele, atd.).

Sport

Dětské hřiště, 1 tenisový kurt, plážový volejbal, posilovna, kulečník, kurt na squash, paddel, minigolf, víceúčelové hřiště, petanque, stolní tenis, pronájem kol na recepci.

Pláž

Hotel R2 Rio Calma vybudoval pro své klienty mořskou lagunu s malou písečnou pláží. Přibližně 15 minut chůze od hotelu je pláž se světlým pískem. V některých obdobích se přírodní cestou pláž mění, písek je odplaven a zpět naplaven mořem, v této době je pláž z černých oblázků.

Stravování

Polopenze či plná penze se podává formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Ubytování

Standardní pokoj:
(uveden v ceníku 27,35 m2) Dvoulůžkový klimatizovaný pokoj je vybavený televizí se satelitními programy, telefonem, trezorem (k pronájmu), minibarem, koupelnou s odděleným WC a vysoušečem vlasů. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře.Maximální obsazenost 2 dospělé osoby a dítě.

Rodinný pokoj:
(příplatek uveden v ceníku 54,70 m2) Tento typ je propojením dvou standardních pokojů, všechno vybavení je zdvojené, včetně balkonů, které zde mají většinou výhled na moře. Minimální obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti.Maximální obsazenost 2 dospělé osoby a 3 děti.

Suite:
(příplatek uveden v ceníku 43,45 m2) Vybavení je stejné jako u standardního pokoje, ložnice je od obývacího pokoje oddělena dveřmi.Minimální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti. Maximální obsazenost 2 dospělé osoby a 3 děti.

Obchody

Přibližně 1km od hotelu je supermarket, obchodní centrum Sotavento ve kterém jsou banky, bary, restaurace, různé druhy obchodů a služeb je cca 1,5 km od R2 Rio Calma hotelu.
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 827 termínů

Celkem 827 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000