crosssearch

Na jihovýchodním pobřeží, 68 km od letiště, přímo u moře v oblasti Costa Calma.

Konečná cena za osobu od: 14 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Na jihovýchodním pobřeží, 68 km od letiště, přímo u moře v oblasti Costa Calma.

Vybavení objektu

Hotel s architekturou koloniálního stylu nabízí celkem 384 pokojů (některé s bezbariérovým přístupem). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik výtahů (z toho 2 panoramatické), internetový terminál (za poplatek) a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, 2 restaurace, 5 barů, 4 konferenční sály (až 350 osob), obchody, kadeřnictví, dětský klub, půjčovna automobilů, soukromé parkoviště a prádelna. V hotelové zahradě jsou 3 velké bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný a jeden se slanou vodou, který má přírodní přepad do moře), dětský bazén se sladkou vodou (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasy, lehátka a slunečníky. Pro hosty je připravován animační program, nebo mohou využít služby relaxačního centra SPA (sauna, masáže, turecké koupele, atd.).

Sport

Dětské hřiště, 1 tenisový kurt, plážový volejbal, posilovna, kulečník, kurt na squash, paddel, minigolf, víceúčelové hřiště, petanque, stolní tenis, pronájem kol na recepci.

Pláž

Hotel vybudoval pro své klienty mořskou lagunu s malou písečnou pláží. Přibližně 15 minut chůze od hotelu je pláž se světlým pískem. V některých obdobích se přírodní cestou pláž mění, písek je odplaven a zpět naplaven mořem, v této době je pláž z černých oblázků.

Stravování

Polopenze či plná penze se podává formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Ubytování

Standardní pokoj:
(uveden v ceníku 27,35 m2) Dvoulůžkový klimatizovaný pokoj je vybavený televizí se satelitními programy, telefonem, trezorem (k pronájmu), minibarem, koupelnou s odděleným WC a vysoušečem vlasů. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře.Maximální obsazenost 2 dospělé osoby a dítě.

Rodinný pokoj:
(příplatek uveden v ceníku 54,70 m2) Tento typ je propojením dvou standardních pokojů, všechno vybavení je zdvojené, včetně balkonů, které zde mají většinou výhled na moře. Minimální obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti.Maximální obsazenost 2 dospělé osoby a 3 děti.

Suite:
(příplatek uveden v ceníku 43,45 m2) Vybavení je stejné jako u standardního pokoje, ložnice je od obývacího pokoje oddělena dveřmi.Minimální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti. Maximální obsazenost 2 dospělé osoby a 3 děti.

Obchody

Přibližně 1km od hotelu je supermarket, obchodní centrum Sotavento ve kterém jsou banky, bary, restaurace, různé druhy obchodů a služeb je cca 1,5 km od hotelu.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 49 termínů

Celkem 49 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000