crosssearch

R2 Rio Calma Hotel Spa Wellness & Conference

Kanárské ostrovy, Fuerteventura

Hotel s architekturou koloniálního stylu nabízí celkem 384 pokojů (některé uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik výtahů (z toho 2 panoramatické), internetový terminál (za poplatek) a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Na jihovýchodním pobřeží, 62 km od letiště, přímo u moře v oblasti Costa Calma. 

Ubytování:

Hotel s architekturou koloniálního stylu nabízí celkem 384 pokojů (některé uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik výtahů (z toho 2 panoramatické), internetový terminál (za poplatek) a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, 2 restaurace, 5 barů, 4 konferenční sály (až 350 osob), dětský klub, obchody, kadeřnictví, prádelna, půjčovna aut, soukromé parkoviště. V hotelové zahradě jsou 2 velké bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný, jeden se slanou vodou a přírodním přepadem do moře), dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasy s lehátky a slunečníky. Hosté mohou využít nabídku relaxačního centra SPA (sauna, masáže, turecké koupele, atd.). Hotel připravuje animační program.

Stravování:

Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Pláž:

V hotelu je mořská laguna s malou písečnou pláží, přibližně 2 km od hotelu přírodní pláž se světlým pískem. V některých obdobích se přírodní cestou pláž mění, písek je odplaven a zpět naplaven mořem, v této době je pláž z černých oblázků.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000