crosssearch

Hotel se nachází 70 km od letiště na jihovýchodním pobřeží, nejbližší obchůdky jsou vzdáleny cca 30 m, větší obchodní centrum se nachází cca 2 km.

Konečná cena za osobu od: 19 590 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel se nachází 70 km od letiště na jihovýchodním pobřeží, nejbližší obchůdky jsou vzdáleny cca 30 m, větší obchodní centrum se nachází cca 2 km.

Vybavení:

K dispozici vstupní hala s recepcí, výtah, WI-FI v kavárně, jinak za poplatek, bary, restaurace, půjčovna aut, tři bazény v hotelové zahradě, dva z toho se slanou vodou, jeden se sladkou vodou a v zimních měsících vyhřívaný, dětský bazén.

Sport a zábava:

Animační programy pro dospělé osoby a děti, posilovna, 2 tenisové kurty, víceúčelové hřiště, stolní tenis, aerobic, šipky, šnorchlování, windsurfingové kurzy, dětský klub, hlídání dětí, welness SPA centrum.

Pláž:

Malá písčitá pláž se nachází v zátoce se skálami a je u hotelu, přístupná po schodech.

Ubytování:

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, SAT-TV, telefonem, WI-FI za poplatek, trezorem za poplatek, balkonem, za příplatek pokoj s výhledem na moře.

Stravování:

All inclusive formou plné penze s lehkým občerstvením, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby.

Upozornění:

Zájezdy nejsou doprovázeny česky mluvícím průvodcem. V místě pobytu je zajištěna asistence anglicky/polsky mluvícího delegáta.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000