crosssearch

R2 Pájara Beach Hotel & Spa Wellness

Kanárské ostrovy, Fuerteventura

Hotel v jedné šestipatrové budově nabízí celkem 343 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v internetové kavárně (jinak za poplatek), restauraci, bary, televizní místnost, čítárna, herní místnost, dětský klub,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Na jihovýchodním pobřeží, 70 km od letiště, v letovisku Costa Calma.

Ubytování:

Hotel v jedné šestipatrové budově nabízí celkem 343 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v internetové kavárně (jinak za poplatek), restauraci, bary, televizní místnost, čítárna, herní místnost, dětský klub, hlídání dětí (za poplatek), prádelna, služby lékaře (na vyžádání), obchod se suvenýry, kiosek, půjčovnu aut a parkoviště. V zahradě hotelu jsou 3 bazény pro dospělé (dva se slanou vodou, jeden se sladkou vodou v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, lehátka a slunečníky, dětské hřiště. Hosté mohou využít nabídky relaxačního centra SPA Welness (sauna, turecké lázně, masáže, sprchy Vichy, salon krásy a kadeřnictví). Hotel pořádá denní a večerní animační programy pro děti a dospělé.

Stravování:

Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi a lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne.

Pláž:

Hotel se nachází na pobřeží, cca 1,6 km od nejznámější pláže s bílým pískem Playa de Sotavento.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000