crosssearch

Hotel byl rekonstruován v roce 2007. Nabízí 172 pokojů a suite (pokoje zařízené pro tělesně postižené klienty), vstupní halu s recepcí, výtahy, 4 restaurace, bar, centrum krásy, diskotéku, Wi-Fi připojení na internet, TV salonek, tělocvičnu, hlídané parkoviště i služby lékaře....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Letovisko: Tarajalejo

Poloha: Na východním pobřeží v jedné z nejatraktivnějších oblastí Tarajalejo, 40 km od letiště. Hotel je ideální pro páry hledající dobré standardní ubytování v klidném prostředí.

Vybavení objektu: Hotel byl rekonstruován v roce 2007. Nabízí 172 pokojů a suite (pokoje zařízené pro tělesně postižené klienty), vstupní halu s recepcí, výtahy, 4 restaurace, bar, centrum krásy, diskotéku, Wi-Fi připojení na internet, TV salonek, tělocvičnu, hlídané parkoviště i služby lékaře. V hotelu jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky a pool-bar. Zkušený tým animátorů připravuje pro děti i dospělé celodenní i večerní zábavné programy a představení. Hosté mohou využít nabídky Wellness & Spa centrum, které je přímo v hotelu (masáže, parní lázeň, sauna, vnitřní masážní bazén atd.)

Standardní pokoj (30 m2): Dvoulůžkový pokoj je moderně zařízený a klimatizovaný, ve vybavení je televize se satelitními programy, telefon, možnost internetového připojení, trezor, minibar, koupelna s vysoušečem vlasů, WC s bidetem a balkon nebo terasa s výhledem na bazén nebo do zahrady. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře. Max. obsazenost - 2 osoby.

Junior suite (39,5 m2): Vybavení je shodné jako u standardního pokoje, je prostornější a má navíc malý salonek. Za příplatek je možné dokoupit výhled na moře. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport: Plážový volejbal, kulečník, lukostřelba, půjčovna kol, minigolf, tenis, vodní sporty, (některé sporty jsou za poplatek).

Stravování: V ceně je program all inclusive, který zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů a dopolední i odpolední lehké občerstvení včetně nápojů po celý den (nealkoholických a místních alkoholických).

Obchody: Několik obchodů je přímo v hotelu.

Pláž: Poblíž hotelu je velká oblázková pláž s černým pískem Playa Tarajalejo.

Internetové stránky hotelu: www.r2hotels.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000