crosssearch

Hotel sídlí v několika třípatrových budovách a nabízí celkem 693 pokojů, výtahy, recepci, konferenční sál, mnoho restaurací a barů, internetové připojení, fax, divadlo, hernu, malý kinosál, finskou saunu, masáže, dětský klub a obchod. V zahradě hotelu je 5 velkých bazénů s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Letovisko

Playa Butihondo

Poloha hotelu

Na jihu ostrova, 86 km od letiště v oblasti Playa Butihondo.

Vybavení objektu

Hotel sídlí v několika třípatrových budovách a nabízí celkem 693 pokojů, výtahy, recepci, konferenční sál, mnoho restaurací a barů, internetové připojení, fax, divadlo, hernu, malý kinosál, finskou saunu, masáže, dětský klub a obchod. V zahradě hotelu je 5 velkých bazénů s odsolenou vodou (dva v zimních měsících vyhřívané), bazén v areálu Royal Club, malý bazén s vířivkou v areálu pro nudisty a dětský bazén. U všech bazénů jsou terasy s lehátky a slunečníky. Hotel připravuje celodenní animační program pro děti i dospělé.

Ubytování

Standardní pokoj (41 m2): Je moderně zařízený, klimatizovaný, s telefonem, televizí se satelitními programy, trezorem, minibarem, koupelnou s vysoušečem vlasů, WC a balkonem či terasou. Pokoj s výhledem na moře je za příplatek (uveden v ceníku).
Maximální obsazenost – 3 osoby

Sport

Hřiště na basketbal, 2 tenisové kurty, stolní tenis, kulečník, posilovna, kurzy aerobiku, vodní gymnastika - všechny uvedené sporty jsou zdarma v rámci programu all inclusive. Na pláži (5 minut od hotelu) možnost surfingu (za poplatek).

Stravování

Program all inclusive nabízí plnou penzi formou bufetu v hotelové restauraci, malé občerstvení během dne u bazénu, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v průběhu celého dne.

Obchody

Malý obchod je v hotelu, větší obchodní centrum se nachází 4 km od hotelu.

Pláž

Hotel je umístěn přímo na překrásné pláži Playa Butihondo se světlým pískem. Pláž je přístupná po schodech nebo boční cestou.

Internetové stránky hotelu: www.magiclife.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000