crosssearch

Na jihovýchodním pobřeží, 70 km od letiště, v klidné části oblasti Costa Calma.

Konečná cena za osobu od: 20 980 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Na jihovýchodním pobřeží, 70 km od letiště, v klidné části oblasti Costa Calma.

Vybavení objektu

Tento moderní plážový hotel má celkem 354 pokojů, vstupní halu s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve vstupní hale a prostoru recepce, internetový koutek (za poplatek), restaurace, 3 bary, 2 kongresové sály (až 230 osob), dětský klub Daisy (děti 4 - 12 let), malý obchod, prádelnu a parkoviště. V hotelové zahradě jsou 3 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný a jeden s mořskou vodou) a 2 pro děti, sluneční terasy, slunečníky a lehátka. Během dne je zajištěn animační program pro dospělé i děti, večer minidisco, různá představení artistů, hudební vystoupení. Hosté (starší 16 let) mohou využít nabídku služeb v lázeňském centru Despacio Thalasso (cirkulační bazén s mořskou vodou, kosmetická ošetření, masáže, kadeřnictví, thermalní sprchy, sauna a tureckou lázeň atd.), kde bývají vyhrazeny i hodiny pro rodiny (děti a mladistvé) - aktuální informace na recepci.

Standardní pokoj


Dvoulůžkový klimatizovaný pokoj je vybaven televizí se satelitními programy, minibarem (za poplatek), trezorem (k pronájmu), koupelnou s WC a vysoušečem vlasů. Balkon má výhled na bazén nebo do zahrady, za příplatek (uveden v ceníku) je možné zajistit výhled na moře.
Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Pokoj Superior (příplatek uveden v ceníku):
Vybaven s veškerým komfortem, základní vybavení je stejné jako ve standardním pokoji, ale je prostornější a navíc má samostatnou pohovku. Nabízí nádherný výhled na tyrkysové moře.
Maximální obsazenost - 3 osoby.

Rodinný pokoj (příplatek uveden v ceníku):
Má veškeré zázemí pro rodinnou dovolenou, dvoulůžkový pokoj vedle obývacího pokoje s rozkládací pohovkou. Balkon má výhled na bazén nebo do zahrady, za příplatek (uveden v ceníku) je možné zajistit výhled na moře.
Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby nebo 1 dítě nebo 2 dospělí + 2 děti

Sport

V hotelu je hřiště na plážový volejbal a multifunkční hřiště, posilovna, minigolf, lukostřelba, petanque, kulečník, stolní tenis, obří šachy, šipky, potápěčské centrum, na pláži kite a jiné vodní sporty.

Stravování

V ceně je program all inclusive, který zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů, nabídku místních alkoholických a nealkoholických nápojů a malé občerstvení během dne.

Obchody

Menší obchodní centrum je asi 450 m od hotelu, větší obchodní centra přibližně 2 km od hotelu.

Pláž

Hotel má přímý vstup světlou písečnou pláž Sotavento s pozvolným vstupem do moře.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 547 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000