crosssearch

Hotel Esmeralda Maris dvoupatrový komplex umístěný na vyvýšenině nabízí celkem 82 bungalovů a studií. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v kavárně, 2 výtahy, 1 restaurace, bar, společenská místnost, pračky a sušičky (za...

Konečná cena za osobu od: 19 200 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Esmeralda Maris

 

Tento dvoupatrový komplex umístěný na vyvýšenině nabízí celkem 82 bungalovů a studií. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v kavárně, 2 výtahy, 1 restaurace, bar, společenská místnost, pračky a sušičky (za poplatek), malý obchod, parkoviště. Na sluneční terase se nachází bazén pro dospělé s lehátky a slunečníky. Hosté hotelu Esmeralda Maris mohou využít nabídku služeb Wellness centra (sauna, turecká lázeň, jacuzzi, masáže).

Poloha

V jihovýchodní části ostrova, 65 km od letiště, v rekreační oblasti Costa Calma.

Ubytování

Tento dvoupatrový komplex umístěný na vyvýšenině nabízí celkem 82 bungalovů a studií. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v kavárně, 2 výtahy, 1 restaurace, bar, společenská místnost, pračky a sušičky (za poplatek), malý obchod, parkoviště. Na sluneční terase se nachází bazén pro dospělé s lehátky a slunečníky. Hosté mohou využít nabídku služeb Wellness centra (sauna, turecká lázeň, jacuzzi, masáže).

Studio

(cca 39 m2) Klimatizované studio má dvoulůžkovou ložnici spojenou s obývací částí a integrovaným kuchyňským koutem (mikrovlnná trouba, toustovač, lednice s mrazákem), trezor (k pronájmu), telefon, televizi se satelitními programy, koupelnu s WC, balkon nebo terasa s výhledem na moře.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Bungalov - 1 ložnice

(cca 70 m2) Samostatná dvoulůžková ložnice je oddělena od obývacího pokoje dveřmi. Obývací část je vybavena integrovaným kuchyňským koutem (mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, toustovač, kávovar), klimatizací, telefonem, televizí se satelitními programy, rádiem, stropním ventilátorem, trezorem (k pronájmu), koupelnou s WC, vanou a vysoušečem vlasů. Balkon má výhled do zahrady, za příplatek je možné objednat bungalow s výhledem na moře.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Bungalov - 2 ložnice

(cca 75 m2) Základní vybavení je stejné jako u apartmánu - 1 ložnice, navíc má druhou samostatnou dvoulůžkovou ložnici a balkon s výhledem na moře.
Maximální obsazenost - 5 dospělých osob (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Typ stravy:

Bungalovy jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření. Hotelová restaurace nabízí snídaně a večeře formou švédských stolů.

Pláž

Hotel Esmeralda Maris se nachází 500 m od pláže.

Sport a zábava

V hotelu Esmeralda Maris je malá posilovna a pořádají se zde i kurzy jógy.

Obchody

Obchody se nachází cca 600 m od hotelu Esmeralda Maris další možnost nákupů je v městečku Costa Calma (cca 1 km).

Internetové stránky hotelu: www.esmeralda-maris.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000