crosssearch

Komplex vyšší střední kategorie vhodný pro rodiny s dětmi a klienty všech věkových skupin, kteří hledají klidnou dovolenou s programem all inclusive stranou rušných letovisek.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotel je součástí komplexu Dunas Jandía Resort (leží v jeho vrchní části), který se nachází v mírném kopci a je oddělen od písečné pláže Playa de Jandía pouze pobřežní komunikací, jež pokračuje dále do malebného přístavu Morro Jable (cca 2,5 km).

Vybavení hotelu

Celkem 178 pokojů, 3 patra, výtahy. Vstupní hala s recepcí, internetový koutek (za poplatek), bar a hlavní restaurace. Venku bazén s integrovaným dětským brouzdalištěm a sladkou vodou, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Osušky oproti vratné kauci. V komplexu dále k dispozici restaurace ŕ la carte, pizzerie, diskotéka, supermarket a salon krásy. V rozsáhlé tropické zahradě se nachází šest sladkovodních bazénů, bary u bazénů a terasy na slunění s lehátky a slunečníky (zdarma).

Pláž

Bílá písečná pláž Playa de Jandía s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 1000 m. Ke vstupu na pláž je možno využít bezpečného podchodu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Stravování

Viz program all inclusive.

Sportovní nabídka

Zdarma: stolní tenis a sport v rámci animačních programů. Za poplatek: pronájem tenisových kurtů (některé s umělým trávníkem a osvětlením), squash, biliár, posilovna, sauna, masáže a minigolf. K areálu rovněž patří jízdárna s možností výuky jízdy na koních nebo parkurové ježdění. Na pláži možnost windsurfingu, potápění a dalších vodních sportů.

Zábava

Denní i večerní animační program, večerní zábavní představení nebo živá hudba. Diskotéka.

Pro děti

Dětský park s šesti integrovanými dětskými bazény, dětské hřiště, miniklub (4–12 let), mini zoo, dětské animace. Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma (na vyžádání).

Program All inclusive

– snídaně, oběd a večeře formou bufetu – káva, čaj, zákusek a zmrzlina pro děti (15.00–16.00 hod.) – občerstvení – snack během dne (13.00–14.30 hod.) – alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby dle AI nápojového lístku (11.00–23.00 hod.)

Platební karty

VISA, EC/MC.

Internetové stránky hotelu: www.hotelesdunas.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000