crosssearch

Hotelový komplex tvoří hlavní 7 patrová budova (401 pokojů) a dvě 3 patrové budovy (413 pokojů) v hotelové zahradě o rozloze 3,5 ha. Hostům jsou k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, internetový koutek a Wi-Fi připojení k internetu v LAN zóně (za poplatek), 4 restaurace...

Konečná cena za osobu od: 17 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Na severním pobřeží ostrova, 35 km od letiště a 5 km od městečka Corralejo.

Vybavení objektu

Hotelový komplex tvoří hlavní 7 patrová budova (401 pokojů) a dvě 3 patrové budovy (413 pokojů) v hotelové zahradě o rozloze 3,5 ha. Hostům jsou k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, internetový koutek a Wi-Fi připojení k internetu v LAN zóně (za poplatek), 4 restaurace (2 stylové s kanárskou a asijskou kuchyní), 5 barů (2 u bazénu), dětský klub RiuLand (děti 4 - 12 let), salón krásy, kadeřnictví, masáže, herna a malý obchod. V rozlehlé zahradě se nachází 2 bazény pro dospělé (450 a 400 m? v zimních měsících vyhřívané), 2 dětské bazény (v zimních měsících vyhřívané), jacuzzi, sluneční terasy, lehátka a slunečníky, dětské hřiště. Hotel zajišťuje animační programy pro dospělé a děti během dne i večera, 6x týdně diskotéka (vstup zdarma). Několikrát týdně pro děti umělecky zaměřený program ve studiu RiuArt.

Ubytování

Standardní pokoj (uveden v ceníku - 23 - 30 m2): Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky je vybaven telefonem, televizí se satelitními programy, ledničkou, trezorem (za poplatek), koupelnou s WC, bidetem a vysoušečem vlasů. Pokoje se nachází ve vedlejších budovách a většina má balkon či terasu.
Maximální obsazenost -  3 osoby.

Rodinný pokoj (příplatek uveden v ceníku - 50 m2): Rodinný pokoj je shodně vybaven jako standardní pokoj, navíc má oddělenou dvoulůžkovou ložnici od obývací části dveřmi, balkón. Maximální obsazenost - 4 dospělé osoby.

Sport

V hotelu je multifunkční hřiště, volejbalové hřiště, stolní tenis, posilovna, petanque, kulečník (za poplatek), organizované cvičení v RIU Fit clubu. Další možností jsou vodní sporty - kite, sufr, windsurfing, potápění.

Stravování

V ceně pobytu je program all inclusive zahrnující plnou penzi včetně alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby. Tematicky zaměřené večeře jsou pořádány 1x týdně.

Obchody

Menší obchodní možnosti jsou přímo v hotelu, obchodní centrum, bary a restaurace jsou v 5 km vzdáleném Corraleju. Autobusová zastávka se nachází 200 m od hotelu.

Pláž

Pláž Grandes Playa s jemným světlým písem je přímo před hotelem.

Internetové stránky hotelu: www.riu.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 537 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000