crosssearch

Moderně zařízený hotel nabízí 187 pokojů a 15 suite. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, internetový terminál (za poplatek), restaurace, 3 bary, obchod, půjčovnu aut, parkoviště. V hotelové zahradě...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Moderně zařízený hotel nabízí 187 pokojů a 15 suite. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, internetový terminál (za poplatek), restaurace, 3 bary, obchod, půjčovnu aut, parkoviště. V hotelové zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, terasa pro nudisty.

Hosté mohou využít nabídku služeb centra SPA Sunriver (sauna, parní lázeň, masáže a ostatní lázeňské služby, vstup do lázní je zdarma, procedury za příplatek). Každý den je připravován animační program pro děti i dospělé. Hotel akceptuje (za poplatek) pobyt psů a koček do 10 kg (mimo společné prostory - bazén, restaurace, bary, atd.), hostům je k dispozici malé hřiště pro zvířata s prolézačkami.

Poloha

V jihovýchodní části ostrova, 62 km od letiště, v oblasti Costa Calma. Hotel akceptuje pouze hosty starší 18 let.
 
 

Ubytování

Moderně zařízený hotel nabízí 187 pokojů a 15 suite. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, internetový terminál (za poplatek), restaurace, 3 bary, obchod, půjčovnu aut, parkoviště. V hotelové zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, terasa pro nudisty. Hosté mohou využít nabídku služeb centra SPA Sunriver (sauna, parní lázeň, masáže a ostatní lázeňské služby, vstup do lázní je zdarma, procedury za příplatek). Každý den je připravován animační program pro děti i dospělé. Hotel akceptuje (za poplatek) pobyt psů a koček do 10 kg (mimo společné prostory - bazén, restaurace, bary, atd.), hostům je k dispozici malé hřiště pro zvířata s prolézačkami.

Standardní pokoj

(cca 25 m2) Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, telefon, placené Wi-Fi připojení k internetu, trezor (k pronájmu), minibar, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Balkon nebo terasa (cca 6,5 m2) mají výhled do zahrady nebo na bazén.
Maximální obsazenost – 2 osoby (starší 18 let).

Stravování

Typ stravy:

Snídaně, obědy i večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. U výběru polopenze Plus nebo plné penze Plus je navíc volná konzumace nealkoholických nápojů z postmixu, čepovaného piva, místního vína, kávy a čaje z automatu.

Pláž

Krásná pláž se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází 1,3 km od hotelu (doprava na pláž několikrát denně zdarma).

Sport a zábava

Zdarma posilovna, tenisový kurt, squash, paddle, mini golf, obří šachy, pétanque, stolní tenis a kulečník (na mince).

Obchody

Menší obchody jsou cca 300 m od hotelu, velké množství obchodů, barů a restaurací je v centru Costa Calma.
Internetové stránky hotelu: www.cordialcanarias.com
Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000