crosssearch

Poloha: Hotel se nachází cca 4 km od malebné rybářské vesničky Morro Jable s pláží Butihondo. Od letiště je vzdálen 80 km. V blízkosti je možno navštívit komerční centrum Ventura. Vybavení: K dispozici je vstupní hala s recepcí, výtahy, 5 barů, 2 restaurace ą la carte,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel se nachází cca 4 km od malebné rybářské vesničky Morro Jable s pláží Butihondo. Od letiště je vzdálen 80 km. V blízkosti je možno navštívit komerční centrum Ventura.

Vybavení:

K dispozici je vstupní hala s recepcí, výtahy, 5 barů, 2 restaurace ą la carte, pizzerie, konferenční místnost, internetový koutek, divadelní sál a 4 bazény se sladkou vodou s terasami na slunění s lehátky a slunečníky (zdarma).

Pokoje:

612 dvoulůžkových pokojů vybavených koupelnou/WC (vysoušeč vlasů), TV/sat., individuální klimatizací, trezorem k pronajmutí, minibarem (za poplatek) a balkonem nebo terasou.

Mínění:

Hotel vyšší kategorie, ve kterém je kladen důraz na detail s cílem poskytnout hostům pouze kvalitní služby a pohodlí, jež jsou garancí příjemného a ničím nerušeného pobytu.

Pláž:

Dlouhá bílá pláž Jandía je vzdálena 300 m (oddělená silnicí). Ke vstupu na pláž je možné využít bezpečného podchodu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sport:

Za poplatek: tenis, volejbal, fitness, stolní tenis, sauna, jacuzzi, masáže. Zábava: Hotel pořádá různé denní a večerní animační programy, diskotéka.

Karty:

VISA, EC/MC, AMEX

www.barcelo.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000