crosssearch

Tento luxusní hotel sídlí v třípatrové budově. Má 5 výtahů, recepci, 228 pokojů, konferenční sál, restauraci, bary, dětský klub, saunu, vodní masáže, jacuzzi, turecké lázně, salon krásy, kadeřnictví, kosmetický salon i internetovou místnost. V hotelové zahradě se nacházejí 2...

Konečná cena za osobu od: 20 500 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Letovisko

Corralejo

Poloha hotelu

V severní části ostrova, 36 km od letiště, v letovisku Corralejo.

Vybavení objektu

Tento luxusní hotel sídlí v třípatrové budově. Má 5 výtahů, recepci, 228 pokojů, konferenční sál, restauraci, bary, dětský klub, saunu, vodní masáže, jacuzzi, turecké lázně, salon krásy, kadeřnictví, kosmetický salon i internetovou místnost. V hotelové zahradě se nacházejí 2 bazény pro dospělé (jeden s vířivkou a během zimy vyhřívaný). O zábavu hostů se stará tým animátorů.

Ubytování

Standardní pokoj (uveden v ceníku – 36 m2): Je elegantně zařízený, klimatizovaný, s televizí se satelitními programy, minibarem, trezorem, telefonem s možností internetového připojení, koupelnou s WC, vanou, vysoušečem vlasů a balkonem nebo terasou. Pokoj s bočním výhledem na moře je za příplatek (uveden v ceníku).

Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a miminko do 2 let.

Rodinný pokoj (příplatek uveden v ceníku – 42 m2): Je prostornější než standardní pokoj, ostatní vybavení má stejné, balkon s výhledem na bazén.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Junior suite (příplatek uveden v ceníku – 55 m2): Dvoulůžkový suite má v jedné větší místnosti neoddělenou část na spaní a obytný prostor, ostatní vybavení je stejné jako u standardního pokoje.
Maximální obsazenost – 2 osoby.

Suite superior (příplatek uveden v ceníku – 68 m2): Ložnice a obývací pokoj jsou oddělené dveřmi.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport

Dětské hřiště, posilovna, 2 tenisové kurty, stolní tenis, kulečník, pronájem kol na recepci.

Stravování

Snídaně i večeře jsou poskytovány formou bohatých švédských stolů.

Obchody

Přibližně 200 m od hotelu se nachází větší obchodní třída. Do centra Corraleja vzdáleného asi 800 m hotel zajišťuje dopravu zdarma.

Pláž

Hotel se nachází asi 200 m od jedné z menších pláží se světlým pískem a asi 1 km od písečných dun Dunas Corralejo. Na pláž jezdí hotelový autobus.

Internetové stránky hotelu: www.barcelo.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 100 termínů

Celkem 100 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000