crosssearch

Malý hotel má 12 pokojů zařízených v typickém kanárském stylu. Hostům je k dispozici hotelová recepce uprostřed haly s telefonem, televizí a možností připojení k internetu, v horním patře bar a restaurace. Na hotelové terase s krásným výhledem na okolí je prostor na slunění s...

Konečná cena za osobu od: 29 200 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Na severním pobřeží ostrova v ,,srdci" zálivu El Golfo, 18 km od letiště, ve výšce 200 m nad mořem. Z terasy Ida Ines je krásný výhled na oceán i horský masiv, který chrání záliv El Golfo před východními větry. Je vhodný k odpočinku i pro milovníky pěší turistiky.

Vybavení objektu

Malý hotel má 12 pokojů zařízených v typickém kanárském stylu. Hostům je k dispozici hotelová recepce uprostřed haly s telefonem, televizí a možností připojení k internetu, v horním patře bar a restaurace. Na hotelové terase s krásným výhledem na okolí je prostor na slunění s lehátky a slunečníky. Hotel obklopuje zahrada s mnoha pro ostrov typickými ovocnými i okrasnými stromy.

Ubytování

Standardní pokoj (uveden v ceníku - 20 m2): Dvoulůžkový pokoj je vybaven přímou telefonní linkou, kávovarem, trezorem (k pronájmu), minibarem, televizorem, koupelnou s WC a vysoušečem vlasů, balkon s výhledem na moře nebo hory. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti.

Stravování

Snídaně se servírují v hotelové restauraci.

Obchody

Za společenským vyžitím a nákupy se vyráží do městečka Tigaday, vzdáleném přibližně 1 kilometr od hotelu.

Sport

Hotel zajišťuje projížďky na koních. Okolí nabízí možnost pěší turistiky, horské cyklistiky, létání na padáku a potápění.

Pláž

Na ostrově El Hierro existuje pouze několik písečných pláží, nejbližší je od hotelu vzdálená přibližně 20 km. Koupání v moři je možné v přírodních bazénech vytvořených lávou a dodatečně upravených pro potřeby plavců.

Internetové stránky hotelu: www.hotelitoidaines.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 202 termínů

Celkem 202 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000