crosssearch

Evason, luxusní hotel řetězce Six Sexses, leží v unikátní poloze 264 m pod hladinou moře. Okolní krajina je naprosto kouzelná, z hotelu se nabízí nezapomenutelné výhledy. Hotel doporučujeme klientům, kteří chtějí na své dovolené spojit odpočinek, rozmazlování luxusem a léčivé...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Evason, luxusní hotel řetězce Six Sexses, leží v unikátní poloze 264 m pod hladinou moře. Okolní krajina je naprosto kouzelná, z hotelu se nabízí nezapomenutelné výhledy. Hotel doporučujeme klientům, kteří chtějí na své dovolené spojit odpočinek, rozmazlování luxusem a léčivé účinky zdejších vodopádů. Hotel leží 60 minut jízdy od letiště a 30 km od Madaby, města mozaiek.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazén s výhledem na vodopád, posilovna, možnost připojení k internetu, knihovna, CD a DVD knihovna, Hot spring bazén, relaxační zóny, večerní promítání filmů, bar, restaurace, spa centrum s širokou nabídkou masáží a procedur a mnohé další.

Ubytování

Na výběr je zde z celkem 8 kategorií ubytování. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, 32- palcová SAT TV s plochou obrazovkou, telefon, trezor, fén, minibar, zařízení pro přípravu kávy a čaje, individuálně ovladatelná klimatizace, balkon nebo terasa.

Stravování

Na výběr je ze snídaně a polopenze.

Pláž

Tento hotel není plážový. K Mrtvému moři se však samozřejmě vydat můžete, není to daleko, cca 10-15 minut jízdy.

Sport a zábava

Spa centrum v hotelu, fitness centrum v hotelu, široká nabídka výletů po Jordánsku.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000