crosssearch

Pěkný hotel městského typu se nachází v centru Aqaby, jen několik desítek metrů od mariny a pobřeží Akabského zálivu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pěkný hotel městského typu se nachází v centru Aqaby, jen několik desítek metrů od mariny a pobřeží Akabského zálivu. V okolí je řada obchodů, restaurací a kaváren. Transfer z letiště trvá asi 15 min.

Vybavení pokojů

Standardní pokoje s příslušenstvím a možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, TV, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem a fénem. Většina pokojů nemá balkon.

Vybavení hotelu

Sedmipatrová budova s recepcí a výtahem. V přízemí se nachází hlavní restaurace a bar. Na střeše hotelu je vyhlídková terasa a Jazzo bar s kulečníkem. Ve dvoře je venkovní bazén s lehátky a slunečníky (zdarma).

Pláž

Hotel poskytuje zdarma několikrát za den dopravu shuttle busem na pláž South Beach do plážového klubu Berenice Club, kde se nachází dva bazény pro dospělé, jeden dětský bazén, bary, restaurace, centrum vodních sportů a potápění a molo (vstup za poplatek cca 10 USD). Lehátka a slunečníky zdarma. Pěkná písčitá pláž s korálovým podložím a vstupem do moře - jedno z nejhezčích  míst v Aqabě ke šnorchlování a potápění. Doporučujeme obuv do vody.

Stravování

Bufetová snídaně. Za příplatek možnost dokoupit též večeře (viz ceník).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000