crosssearch

Double Tree Hilton

Jordánsko, Aqaba

Kvalitní městský hotel se nachází v samém centru Aqaby asi 15 min od letiště v Aqabě.

Konečná cena za osobu od: 21 276 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kvalitní městský hotel se nachází v samém centru Aqaby asi 15 min od letiště v Aqabě. V okolí hotelu je řada obchodů, restaurací a kaváren. Pěšky lze dojít na tržiště i k moři.

Vybavení pokojů

Standardní pokoje s příslušenstvím a možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, TV, telefonem, internetem, minibarem, trezorem a fénem. Na vyžádání pokoje typu Deluxe a Superior. Většina pokojů je bez balkonu s výhledem na město či částečně na mořskou stranu.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí a otevřeným atriem s výtahy, hlavní restaurace Gusto, a ala carte restaurace King´s Grill včetně rozsáhlé vinotéky, kavárna a bar, venkovní bazén Infinity s dvěma vířivkami, fitness (zdarma), sauna a pára (za poplatek), business centrum, 24 hodinový pokojový servis.

Pláž

Hotel poskytuje zdarma dopravu shuttle busem na pláž South Beach do plážového klubu Berenice Club, kde se nachází dva bazény pro dospělé, jeden dětský bazén, bary, restaurace, centrum vodních sportů a potápění a molo (vstup za poplatek cca 10 USD). Lehátka a slunečníky zdarma. Pěkná písčitá pláž s korálovým podložím a vstupem do moře - jedno z nejhezčích  míst v Aqabě ke šnorchlování a potápění. Doporučujeme obuv do vody.

Stravování

Bufetová snídaně. Za příplatek možnost dokoupit večeře nebo all inclusive (viz ceník). All inclusive program zahrnuje plnou penzi a snack, vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje, kávu a čaj. Službu all inclusive nelze čerpat na pláži.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 21 termínů

Celkem 21 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000