crosssearch

Days Inn Aqaba

Jordánsko, Aqaba

Předností tohoto pěkného hotelu umístěného v centru Aqaby jsou pohodlné atraktivní pokoje, dobrá kuchyně a bazén na střeše hotelu, odkud si lze vychutnávat panoramatické výhledy do okolí. Jeho výhodná poloha z něj dělá ideální místo pro objevování tohoto oblíbeného jordánského...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Předností tohoto pěkného hotelu umístěného v centru Aqaby jsou pohodlné atraktivní pokoje, dobrá kuchyně a bazén na střeše hotelu, odkud si lze vychutnávat panoramatické výhledy do okolí. Jeho výhodná poloha z něj dělá ideální místo pro objevování tohoto oblíbeného jordánského letoviska.

Poloha

Hotel se nachází v centru letoviska Aqaba, pouze 8 km od letiště v Aqabě. V okolí se nacházejí obchody, přístav v Aqabě je vzdálen 5 minut jízdy od hotelu.

Vybavení

Pro hosty je k dispozici bazén na střeše hotelu, vířivka, směnárna a kadeřnictví, v budově se nachází také moderní business centrum a konferenční salonky.

Zábava

Na přání hotel pro své hosty zajišťuje nejrůznější výlety, včetně prohlídky Aqaby s průvodcem.

Pro děti

V hotelu se nachází mini dětský koutek pro děti cca do 4 let.

Ubytování

Hotel nabízí celkem 110 příjemných pokojů vybavených manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, klimatizací, SAT TV, minibarem a bezdrátovým připojením k internetu, samozřejmostí je privátní koupelna. K většině pokojů patří vlastní balkon. Za příplatek je možné zajistit ubytování v komfortních pokojích typu junior suite nebo executive suite.

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta snídaně. Dále doporučujeme vyzkoušet hlavní hotelovou restauraci Artemis Restaurant. Je možné občerstvit se také na střeše hotelu (lehké pokrmy, nealkoholické nápoje) a příjemně posedět v Oasis Lobby Lounge.

Naše mínění

Dobrá volba ubytování v centru Aqaby.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000