crosssearch

Captain's Hotel Aqaba

Jordánsko, Aqaba

Tento městský butikový hotel Vás osloví svými stylovými interiéry, příjemnou atmosférou a výbornou kuchyní. Nabízí pohodlné pokoje, bazén, lázeňské centrum a patří mezi doporučované městské hotely v Aqabě. Captain´s Hotel se může pyšnit skvělou reputací - jeho hosté oceňují...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento městský butikový hotel Vás osloví svými stylovými interiéry, příjemnou atmosférou a výbornou kuchyní. Nabízí pohodlné pokoje, bazén, lázeňské centrum a patří mezi doporučované městské hotely v Aqabě. Captain´s Hotel se může pyšnit skvělou reputací - jeho hosté oceňují nejen ubytování, ale i kvalitní restauraci Captain´s Restaurant.

Poloha

Hotel se nachází ve městě Aqaba, jeho výhodou je dobrá poloha v blízkosti pláže. V okolí hotleu se nacházejí nejrůznější restaurace a obchody.

Vybavení

V hotelu se nachází lázeňské zařízení, k dipspozici je hostům sauna, vířivka, posilovna a bazén. Hosté mohou využít 24 hodin denně služby prádelny a bezdrátové připojení k internetu.

Zábava

Hotel pro své hosty zajišťuje nejrůznější aktivity - potápění, výlety na lodi, vodní sporty, prohlídky města, výlety do turisticky atraktivních lokalit s průvodcem, jízdu na velbloudech a další zajímavosti, které Jordánsko nabízí.

Ubytování

Ubytovat se můžete v jednom z 64 prostorných pokojů a suit. Stylové pokoje s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky jsou vybaveny klimatizací, trezorem, minibarem, telefonem s přímou volbou, LCD TV, satelitem a vysokorychlostním připojením k internetu, k pokojům náleží koupelna

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta snídaně. Doporučujeme i další možnosti stravování v hotleu - součástí hotelu je výborná a la carte restaurace Captain´s Restaurant, dále restaurace Light House Restaurant a Terrace specializjící se na typickou místní i západní kuchyni a dary moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000