crosssearch

Breezes Trelawny

Jamajka, Trelawny

Hotel se nachází asi 35 min. jízdy od Montego Bay, 45 min. od Ocho Rios, v blízkosti města Falmouth. Přímo u hotelu krásná pláž s lehátky a slunečníky.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

350 klimatizovaných pokojů s balkonem nebo terasou, TV, telefonem, kávovarem, minibarem, CD, žehličkou se žehlicím prknem, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů.

Poloha Hotelu

hotel se nachází asi 35 min. jízdy od Montego Bay, 45 min. od Ocho Rios, v blízkosti města Falmouth. Přímo u hotelu krásná pláž s lehátky a slunečníky.

Pláž

přímo u písčité pláže

Vybavení Hotelu

hotel především pro rodiny s dětmi, recepce, bufetová restaurace, karibská, italská, japonská restaurace, gril mořských specialit, bar s živou hudbou, bar u bazénu a dalších 5 barů v komplexu hotelu, diskotéka, animační programy, 4 bazény s lehátky a slunečníky u bazénu a na pláži, plážové osušky, umělá stěnka, fitness, taneční škola reggae, 4 tenisové kruty, badminton, velká trampolína s kursy skákání, plážový volejbal, aerobik, jacuzzi, vodní sporty na pláži: kajaky, šnorchlování, potápění, minigolf, spa, parní lázně, konferenční místnost s vybavením.

Služby za poplatek

vodní lyže, procedury ve spa, internet café, připojení přes wi-fi, hlídání dětí, golfové hřiště (35 min. od hotelu).

Stravování

Snídaně: bufetové
Obědy: bufetové
Večeře: bufetové

All inclusive:
hotel funguje na systému superclubs all inclusive, který zahrnuje veškeré jídlo včetně nealkoholických a místních alkoholických nápojů, animační programy, veškeré sporty, nemotorizované vodní sporty. Klienti mají na výběr bufetové restaurace nebo a la carte.

Děti

dětské bazény, tobogány, malý vodní park, dětské kluby a programy pro děti po celý den (dle věku dětí), diskotéka pro děti, herny, dětské hřiště.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000