crosssearch

Couples Swept Away

Jamajka, Negril

na okraji letoviska Negril, přímo nádherné dlouhé písčité pláže. Do centra Negrilu asi 3 km, obchůdky v dosahu, bary a restaurace podél celé 7 km dlouhé pláže.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

 

Poloha

na okraji letoviska Negril, přímo nádherné dlouhé písčité pláže. Do centra Negrilu asi 3 km, obchůdky v dosahu, bary a restaurace podél celé 7 km dlouhé pláže.

Ubytování

312 pokojů rozmístěných v tropické zahradě, koupelna, WC, klimatizace, TV, telefon, vysoušeč vlasů, trezor, balkon nebo terasa, minibar. Základní typ pokoje s výhledem do zahrady, za příplatek s výhledem do atria, na moře, beach front suite, beach front suite s verandou. Suite mají navíc na terase houpací síť. Pokoje a suite jsou zařízené v příjemném přírodním stylu, prostorné.

Vybavení

komplex určený pouze pro dospělé, přímo u krásné pláže v tropické zahradě, část komplexu také přes silnici. Vstupní hala, lobby, 6 restaurací (hlavní bufetová, další bufetové nebo a la carte), 7 barů v celém komplexu, 2 bazény, lehátka a slunečníky u bazénu, na pláži, plážové osušky, internet, wi-fi, spa, konferenční prostory, fitness a plavecký bazén (přes silnici), aerobic, jóga, sauna, jacuzzi, vodní sporty: windsurfing, jachtaření, šnorchlování, vodní lyže, kajaky, tenisové kurty, squashové kurty, basketbal, golf (mimo areál hotelu, green fee a transfer v ceně). V restauracích je požadováno oblečení dle předpisů (dlouhé kalhoty, košile, plná obuv - dle typu restaurace).

Služby

procedury ve spa, potápění.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000