crosssearch

Couples Negril

Jamajka, Negril

resort se nachází přímo u krásné dlouhé písčité pláže v Negrilu, obklopen tropickou vegetací. Do centra Negrilu cca 3 km. Při procházce po pláži v blízkosti místní bary, restaurace.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

resort se nachází přímo u krásné dlouhé písčité pláže v Negrilu, obklopen tropickou vegetací. Do centra Negrilu cca 3 km. Při procházce po pláži v blízkosti místní bary, restaurace.

Ubytování

celkem 234 pokojů a suite v nižších budovách. Základní typ pokoje deluxe s výhledem do zahrady, za příplatek deluxe s výhledem na moře, deluxe u pláže, garden suite a suite u pláže. Pokoje jsou v elegantním stylu z přírodních materiálů, klimatizace, stropní ventilátor, TV, telefon, minibar, sprcha, koupelna, vysoušeč vlasů, vařič kávy, žehlička, trezor, balkon nebo terasa do zahrady nebo k směrem k moři. Suite mají navíc jacuzzi, větší koupelnu a houpací síť na terase nebo balkonu.

Vybavení hotelu

elegantní a příjemný resort pouze pro dospělé nabízí velmi kvalitní služby na vysoké úrovni. Vstupní hala s recepcí, lobby, 5 restaurací (bufetová Cassava Terrace, beach grill, Heliconia - středomořská kuchyně, Otaheite - jamajská a karibská kuchyně, Lychee Restaurant - asijská kuchyně), několik barů v celém komplexu, fitness centrum, 4 tenisové kurty, stolní tenis, lekce tance, golf (green fee a transfer v ceně), windsurfung, jachtaření, vodní lyže, fitness. vodní sporty, jacuzzi, spa, hlavní bazén, 2 menší bazény, lehátka a slunečníky u bazénů a na pláži, plážové osušky, připojení na internet (wi-fi). Animační a zábavní programy.

Služby

procedury ve spa, potápění.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000