crosssearch

Beaches Sandy Bay

Jamajka, Negril

Hotel ideální pro rodiny s dětmi i páry, krásná pláž, skvělé služby a zázemí hotelu vám zaručí nádhernou dovolenou!

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

hotel disponuje 128 pokoji a suity, hotelové pokoje jsou rozděleny do několika kategorií, liší se velikostí a umístěním. Základní typ pokoje deluxe ocean side s výhledem na bazén nebo na moře, případně do zahrady, ostatní za příplatek. Každý pokoj má koupelnu, WC, balkon, vysoušeč vlasů, vařič kávy a čaje, trezor, žehlička, klimatizace, TV, minibar. V suite navíc mikrovlnná trouba, některé typy suite patrové nebo s polohou přímo u pláže, whirpoolem, 2 ložnice, obývací místnost - přesný popis na vyžádání.

Poloha Hotelu

hotelový komplex na letoviska Negril, na začátku krásné pláže. Do centra Negrilu 3 km.

Vybavení Hotelu

komplex ideální pro rodiny s dětmi, ale i klienty vyhledávající klid, každý si zde najde své. Nízkopodlažní budovy jsou rozmístěné v rozlehlé zahradě, recepce, vstupní hala, 3 restaurace - hlavní bufetová, dále italská, karibská, 2 bary, bar u bazénu, 2 bazény, jacuzzi, stolní tenis, spa, basketbal, plážový volejbal, šnorchlování, kajaky, windsurfing, jachtaření, fitness, internet (wi-fi), minimarket, diskotéka, lehátka a slunečníky u bazénů a na pláži, plážové osušky. Každý večer zábavní program, animační programy během dne. Hosté mohou využívat zařízení a služby sousedního hotelu Beaches Negril.

Služby za poplatek

procedury ve spa, potápění.

Stravování

Snídaně: bufetové
Obědy: bufetové
Večeře: bufetové

All inclusive:
plná penze formou bufetu nebo v restauracích a la carte, možnost využívání služeb a zařízení hotelu Beaches Negril and Spa, shuttle bus mezi hotely, neomezená nabídka nápojů během dne, alkoholické i nealko nápoje, víno, pivo, občerstvení během dne, animační programy, sporty dle nabídky.

Děti

dětský bazén, dětské kluby, herna, programy. Hotel je partnerem Sesame Street, nabízí programy a hračky z tohoto seriálu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000