crosssearch

SuperClubs Breezes

Jamajka, Montego Bay

Tento třípatrový hotel je situován v hotelové zóně na předměstí Montego Bay nedaleko od letiště a v bezprostřední blízkosti obchodů, barů a restaurací, které lemují slavnou Doctor's Cave Beach. Účelně vybavené a poměrně malé klimatizované dvoulůžkové pokoje mají vlastní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento třípatrový hotel je situován v hotelové zóně na předměstí Montego Bay nedaleko od letiště a v bezprostřední blízkosti obchodů, barů a restaurací, které lemují slavnou Doctor's Cave Beach.

Vybavení pokojů:
Účelně vybavené a poměrně malé klimatizované dvoulůžkové pokoje mají vlastní příslušenství, televizor, CD přehrávač, pokojový sejf, vysoušeč vlasů, žehličku, žehlící prkno a balkon nebo terasu. K dispozici též dvoulůžkové pokoje Deluxe s možností jedné přistýlky s výhledem na moře.

Vybavení hotelu:
K vybavení hotelu patří dvě restaurace, z nichž jedna je italská, čtyři bary, bazén s vířivkou, vířivka na střeše hotelu, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži, obchod se suvenýry, kadeřník.

Pláž:
Proslulá Doctor's Cave Beach pokrytá jemným bílým pískem s mírnou svažitostí do azurových vod Karibského moře se nachází přímo před hotelem.

Strava:
All inclusive.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000