crosssearch

Sunset Beach Resort & Waterpark

Jamajka, Montego Bay (zobrazit na mapě) mapa

Dvě vícepodlažní věže tohoto velkého hotelu, doplněné nízkými dvoupodlažními pavilony v zahradě a vlastním vodním parkem s tobogány, leží na samostatném ,,hotelovém" poloostrově asi 10 km od centra Montego Bay, přímo naproti tomuto středisku, od něhož jej dělí jen záliv River...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Dvě vícepodlažní věže tohoto velkého hotelu, doplněné nízkými dvoupodlažními pavilony v zahradě a vlastním vodním parkem s tobogány, leží na samostatném ,,hotelovém" poloostrově asi 10 km od centra Montego Bay, přímo naproti tomuto středisku, od něhož jej dělí jen záliv River Bay. Do města jezdí pravidelně hotelový bus.

Vybavení pokojů

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dospělého či 2 pro děti do 16 let mají příslušenství, TV, fén, trezor, žehličku, žehlící prkno a balkon s výhledem do vnitrozemí. Jsou umístěny v jedné z hlavních budov. Za příplatek na vyžádání též pokoje s bočním či čelním výhledem na moře nebo luxusní apartmá v nízkopodlažních pavilonech.

Vybavení hotelu

3 restaurace (čínská, ita­lská), 6 barů (i plážový grill bar), vodní park s tobogány a 3 bazény, 2 vířivkami a umělou řekou, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži, travnaté plochy na slunění, prodejny suvenýrů, půjčovna aut, internet. kavárna, dětský klub a klub pro teenagery s PC hrami.

Pláž

Vlastní hotelová pláž pokrytá jemným bílým pískem s mírnou svažitostí dna leží přímo před hotelem a je chráněna vlnolamem. Samostatná nudistická sekce pláže.

Stravování

All inclusive

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000