crosssearch

Gran Bahia Principe Jamaica

Jamajka, Montego Bay

Tento rozlehlý hotelový resort, vybudovaný ve viktoriánském stylu, se nachází přímo u krásné privátní pláže, cca 45 minut od letiště v Montego Bay.

Konečná cena za osobu od: 46 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Tento rozlehlý hotelový resort, vybudovaný ve viktoriánském stylu, se nachází přímo u krásné privátní pláže, cca 45 minut od letiště v Montego Bay.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, 5 restaurací (hlavní bufetová, gurmánská, japonská, rybí, steak house), 4 bary (včetně swim up baru), 2 navzájem propojené bazény s dětskou částí, miniklub pro děti do 12 let, amfiteátr, diskotéka, lázeňské centrum, obchodní areál.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje typu junior suite s možností ubytování 3 dospělých osob či 2 dospělých osob a 2 dětí do 13 let (na stávajícím počtu lůžek) jsou vybaveny vlastním příslušenstvím s hydromasážní vanou, klimatizací, vysoušečem vlasů, SAT TV, telefonem, trezorem (za poplatek), minibarem (denně doplňován) a balkonem či terasou. Na vyžádání též pokoje s výhledem na moře či pokoje ve zcela oddělené části Golden Club (privátní check-in, za poplatek internet na pokoji, na vyžádání kávovar).

Stravování

Stravování formou all inclusive 24 hodin denně. Plná penze formou bufetu v hlavní bufetové restauraci či v jedné z restaurací a la carte (nutná předchozí rezervace, vyžadováno formální oblečení), lehký snack 24 hodin denně, místní nealkoholické a alkoholické nápoje.

Sport a zábava

V rámci all inclusive animační programy a noční show, tenisové kurty, volejbal, aerobik, vodní polo, fitness centrum, nemotorizované vodní sporty na pláži (windsurf, katamarán, kajaky, šnorchlování a lekce potápění v bazénu).

Pláž

Písečná pláž se nachází přímo u hotelového resortu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 237 termínů

Celkem 237 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000