crosssearch
myway.cz

Jamajka Jamajka

Krásné písečné pláže oblasti Negril a Runaway Bay, stejně jako pestrý noční život, ale i perfektní greeny golfových hřišť předurčují Jamajku jako místo pro ideální odpočinek pro milovníky aktivní dovolené, turisty vyhledávající zajímavosti života jiných kultur, ale i pro ty, kteří si rádi na dovolené zalenoší.

Když se někoho v Evropě zeptáte na národní sport Jamajky, velice často získáte zdánlivě nelogickou odpověď – boby. Nicméně možná právě účast bizarní posádky tohoto ostrova na olympijských hrách vypovídá o životním stylu a povaze Jamajčanů. Lidé z této země ignorují problémy, nebo je alespoň zmenšují do přijatelné podoby. Na rytmus jamajského života si zvyknete rychle. Prostoupí vás od vašich prvních krůčků na ostrově a spolu s všudypřítomným reggae (nejvýznamnější postavou Jamajky je Bob Marley, jehož píseň No woman no cry proslavila ostrov po celém světě) a vynikajícím jamajským rumem ve vás zanechá světlou stopu ještě dlouho potom, kdy se vrátíte zpět do našeho světa.

Jamajka je třetí největší ostrov Karibiku. Leží 150 km jižně od Kuby. Na východě ostrova se nachází pohoří Blue Mountains. Podnebí na Jamajce je tropické, na západě ostrova v oblasti Montego Bay a Negril jsou srážky 3 x nižší než na východě ostrova. Většina turistů navštěvuje však Jamajku pro krásné pláže, křišťálově čisté moře a nasáknutí atmosféry vždy přítomného rege. Jamajka je hlavně pro pohodáře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Proč s Zájezdy a Dovolená
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnerafischer    Logo partnera  Logo partnera  Logo partnera5vfetifti

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000