crosssearch

Tsell Harim

Izrael, Mrtvé Moře

Hotel apartmánového typu s dobrými službami pro nenáročné klienty. Poloha: hotel u Mrtvého moře je situován na pláži v centru malého střediska, kde se nachází většina obchodů. Komplex se skládá z několika bloků budov s max. 2 poschodími apartmánového typu. Vybavení: v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel se nachází v lázeňském středisku Ein Bokek přímo na pobřeží Mrtvého moře. Hotel má přímo u hotelu vlastní pláž se slunečníky a lehátky. Komplex hotelu tvoří několik bloků budov s maximálně dvěma poschodími apartmánového typu. Na pláži je k dispozici denně zdarma léčivé bahno z Mrtvého moře ke koupelím a kosmetickým účelům. Hotel nabízí 160 pokojů.

Hotel apartmánového typu s dobrými službami pro nenáročné klienty.

Poloha: hotel u Mrtvého moře je situován na pláži v centru malého střediska, kde se nachází většina obchodů. Komplex se skládá z několika bloků budov s max. 2 poschodími apartmánového typu.

Vybavení: v hlavní budově je recepce, směnárna, restaurace, bar. Venkovní bazén a krytý bazén s vodou z Mrtvého moře, sauna, sluneční terasa. Tenisové kurty, diskotéka. Na pláži k dispozici léčivé bahno ke koupelím a kosmetickým účelům.

Služby za poplatek: tenis, trezor.

Ubytování: vkusné pokoje s klimatizací, koupelna/WC, rádio, SAT/TV, telefon, minibar, balkon či terasa, trezor.

Pro děti: dětské hřiště.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000