crosssearch

Magic Nirvana

Izrael, Mrtvé Moře

All inclusive: Konzumace jídel během dne, konzumace nápojů, alkoholické nápoje místní výroby, fitness centrum, nemotorové vodní sporty. Hotel doporučujeme pro své zázemí především rodinám s dětmi. Kvalitní servis a nabídka hotelu zajistí, že se nebudete nudit.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

 

Tento luxusní hotel s vlastní pláží  leží cca 4 km od centra lázeňského střediska Ein Bokek přímo na břehu Mrtvého moře. Mezi hotelem a centrem střediska jezdí zdarma denně od 10.00 do 22.00 hod. hotelový minibus. Je jediným hotelem u Mrtvého moře, který na­bízí stravování All Inclusive. Hotel má lázeňské zařízení, které poskytuje všechny druhy masáží, bahenní zábaly, koupele, atd.  Na pláži je k dispozici denně zdarma léčivé bahno z Mrtvého moře. Hotel nabízí 390 pokojů.

Vybavení

  • restaurace, bary, venkovní bazén se sladkou vodou, krytý bazén s ohřívanou vodou z Mrtvého moře, dětský bazén, vířivky, fitness, konferenční místnost, klub zdraví, salon krásy, dětský klub, finská sauna, solárium

Pláž

  • písečná pláž s jemným pískem

Zábava a sport

  • vodní sporty, stolní tenis, minigolf

Stravování

  • All Inclusive - plná penze formou bufetu, veškeré alkoholické nápoje místní provenience, nealkoholické nápoje, káva a zákusky  v hotelu, káva a čaj na pokojích. V ceně není zahrnuta konzumace z minibaru

Vybavení pokojů

  • koupelna s WC, klimatizace, fén, telefon, TV, rádio, trezor, minibar, balkon

Maximálně 3 osoby na pokoji.

 

All inclusive: Konzumace jídel během dne, konzumace nápojů, alkoholické nápoje místní výroby, fitness centrum, nemotorové vodní sporty.

Hotel doporučujeme pro své zázemí především rodinám s dětmi. Kvalitní servis a nabídka hotelu zajistí, že se nebudete nudit.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000