crosssearch

Hotel Isrotel, to je tradice profesionálních lázeňských procedur, koupelí a zdravého minerálního bahna. Počítejte s nejvyšší úrovní služeb, umožňujících klidnou dovolenou, lázeňské a rekreační prostředí, relaxaci a zdraví pro vaše tělo i duši.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Hotel Isrotel, to je tradice profesionálních lázeňských procedur, koupelí a zdravého minerálního bahna. Počítejte s nejvyšší úrovní služeb, umožňujících klidnou dovolenou, lázeňské a rekreační prostředí, relaxaci a zdraví pro vaše tělo i duši.

Pláž

Hotel má vlastní soukromou písečnou pláž, která se nachází cca 50 m od hotelu.

Poloha Hotelu

Hotel Isrotel se nachází v turistickém letovisku Ein Bokek v jižní části Mrtvého Moře v nejnižším bodě na zemi - 400 m pod úrovní moře, cca 100 km od letiště. Soukromá písečná pláž se nachází cca 50 m od hotelu.

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci. K večeři se podávají nealkoholické nápoje, pivo a víno zdarma.

Ubytování

Komfortně zařízené pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha/vana, WC, fén) s výhledem na Mrtvé moře, jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, rádiem, telefonem, minibarem a trezorem (za poplatek). Možnost jedné přistýlky.

Vybavení Hotelu

Vstupní hala s recepcí a velkým lobby, americká restaurace, bar s dvoranou pro společenské akce, dva venkovní bazény, vnitřní a venkovní bazén s vodou z Mrtvého moře, Wi-Fi v celém hotelu (za poplatek), pozoruhodné "Carmel Forest SPA", mimo jiné s hydrosulfitickým bazénem, tureckými lázněmi, finskou saunou, vířivkou, fitness centrem, různými typy kosmetických a léčebných procedur. Lázeňská léčba má 21 samostatných kabinetů, které poskytují příjemné masáže, relaxační ošetření těla, vyrovnávací a uvolňovací ošetření, hluboké masáže a další speciální ošetření a bahenní léčbu (SPA centrum zdarma). V hotelu se konají zábavné programy pro děti i pro dospělé. V dětském klubu jsou vaše děti v neustálé činnosti v nekonečném moři hraček, pod dohledem certifikovaných zaměstnanců klubu. Je zde také výtvarná dílna, loutkové divadlo a Snoopy Disco pro děti. Dále je k dispozici také solárium, hřiště a herny, konferenční a banketové prostory pro přednášky a workshopy.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000