crosssearch
myway.cz

Izrael Izrael - Mrtvé Moře

V oblasti Blízkého Východu, mezi Izraelem a Jordánskem, se nachází zajímavý přírodní útvar – Mrtvé moře, nejnižší místo na světě, 400 m pod hladinou moře. Je vodní nádrží s největším podílem rozpuštěných minerálů na jednotku objemu. Slanost vody udrží i dospělého člověka na hladině bez vlastního úsilí.

Bláhodárný vliv vody z Mrtvého moře je znám již od nepaměti, a proto v této oblasti vzniklo unikátní lázeňské středisko – místo, kde je možné spojit odpočinek s léčením závažných onemocnění. Je zde celoročně teplé a slunečné podnebí, v zimním období jsou průměrné denní teploty okolo 25 °C, v letním období pak okolo 35 °C.

Ein Bokek

Letovisko a zároveň lázeňské středisko se nachází v jižní části Mrtvého moře. Bývalé antické město se dnes nachází mezi horami se skalními rozsedlinami a mořem a působí jako oáza v poušti. V letovisku se nachází několik hotelů podél moře, několik léčebných klinik, restaurace a obchody. Dlouhá promenáda propojuje letovisko Ein Bokek s menším letoviskem Neve Zohar a je vhodnou procházkou pro udržení fyzické kondice.

Vzdálenost z letiště v Tel-Avivu 150 km, transfer 2,5 hodiny.

Hotely nabízejí v rámci pobytu některé léčebné a ozdravné kúry zdarma, je možné však po příjezdu absolvovat vyšetření u lékaře a zajistit tak vhodné léčení. U Mrtvého moře se léčí taková onemocnění jako je lupénka, artropatická lupénka, artritida, revmatismus, astma, syndrom chronické únavy, akné. Nejrozšířenější léčebnou metodou je balneoterapie a koupele. Pro zpestření pobytu doporučujeme výlety do okolí. Na místě není česky hovořící delegát, asistence je zajištěna v ruštině či angličtině.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Vybrané destinace
Proč s Zájezdy a Dovolená
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnerafischer    Logo partnera  Logo partnera  Logo partnera5vfetifti

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000