crosssearch

Sport Club

Izrael, Eilat

Oblíbený hotel pro aktivní klienty, kteří se nechtějí na dovolené nudit a chtějí se účastnit sportovních aktivit v hotelu. Díky poloze vhodný k večerním procházkám na dosah hotelu. Poloha: velký hotel se sportovním zaměřením je na pobřežní promenádě a kousek od písečné...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Oblíbený hotel pro aktivní klienty, kteří se nechtějí na dovolené nudit a chtějí se účastnit sportovních aktivit v hotelu. Díky poloze vhodný k večerním procházkám na dosah hotelu.

Poloha: velký hotel se sportovním zaměřením je na pobřežní promenádě a kousek od písečné pláže. Za hotelem je laguna s přístavištěm jacht a také zábavní park. Obchody, restaurace a další hotely vedle hotelu.

Vybavení: velká vstupní hala s recepcí a lobby barem, hlavní restaurace, 2 bazény (1 vyhřívaný), dětský bazén, fitnes centrum, sauna, jacuzzi a hřiště na squash, fotbalové, volejbalové a basketbalové hřiště, tenisový kurt. Vodní sporty jsou v sousedním hotelu Royal Beach (20 m). Trezor na vyžádání v recepci. Spa centrum. Synagoga, obchody, sportovní aktivity během dne dle rozpisu. Hotel pořádá cyklistické výlety. Půjčovna kol. Konferenční sál. Noční bar s diskotékou.

Služby za poplatek: motorizované vodní sporty, pronájem kol, trezor, masáže, internet.

Ubytování: velké prostorné standardní pokoje (bez balkonu) i superior pokoje (s balkonem), výhled na bazén je za příplatek. Rodinné pokoje jsou propojené. Moderní nábytek, klimatizace, pohovka, SAT/TV, telefon, velké postele, koupelna/WC, fén, kávový koutek. Nekuřácké pokoje na vyžádání.

Pro děti: dětský klub s aktivitami pro děti (včetně promítání dětských filmů), dětský bazén.

All inclusive: snídaně, oběd, večeře během dne, zmrzlina a lehké občerstvení, alkoholické (do půlnoci) i ne­alkoholické nápoje, animační programy, vodní sporty v areálu hotelu Royal Beach 5* (kánoe, kajaky), večerní zábava.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000