crosssearch

Magic Sunrise

Izrael, Eilat

Tento kvalitní a luxusní hotel renomované hotelové sítě Fattal Hotels je skvělou volbou pro ty z vás, kdo chcete prožít dovolenou aktivně a pro výborné zázemí také pro rodiny z dětmi. Milý a proškolený personál, pohodlné ubytování, skvělé jídlo a pití a hlavně spousta zábavy,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento kvalitní a luxusní hotel renomované hotelové sítě Fattal Hotels je skvělou volbou pro ty z vás, kdo chcete prožít dovolenou aktivně a pro výborné zázemí také pro rodiny z dětmi. Milý a proškolený personál, pohodlné ubytování, skvělé jídlo a pití a hlavně spousta zábavy, sportovního a kulturního vyžití i ideální podmínky pro pohodovou dovolenou v zázemí luxusního resortu.

Poloha:
hotelový komplex se podobá orientální vesničce a rozkládá se v severní části Eilatu, v jeho začátku s výhledem na celý záliv. Obrovské zahrady a travnaté porosty vytvářejí dojem samostatné oázy uprostřed pouště. V okolí velké fotbalové hřiště a kibbuc Eilot s farmou a možností jízdy na koni. Do přímého centra (nákupy, kino, banka) Eilatu cca 5 km, vzdálenost od letiště 3 km. Na pláž pravidelný hotelový transfer zdarma. Vlastní parkoviště u hotelu.

Ubytování:
moderní prostorné pokoje s klimatizací, koupelnou (vana)/WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, trezor, minibar, lednička, koutek pro přípravu kávy/čaje, rádio, balkon (pouze v pokojích superior Sierra). V hotelu také pokoje pro handicapované. Standardní pokoje Fiesta mají centrální klimatizaci, obsazenost 2 dospělí a 1 dítě. Superior Sierra pokoje mají individuální klimatizaci, možné 2dospělí a 2 děti. Suity na vyžádání (obsazenost 2+3 děti, oddělená ložnice od obývací místnosti).

Vybavení:
hotelová vesnička s hlavní budou a 25 oddělenými vilkami, velká recepce se směnárenskými službami, lobby bar Palm Lounge, bar Moonlight (24 h), piano bar, restaurace s košer stravováním, velký venkovní bazén, bar u bazénu, vnitřní vyhřívaný (mimo letních měsíců) bazén ve stylu pyramidy, posilovna, jacuzzi, sauna, turecký hammam, kadeřník, žehlicí prostory v hotelu, videoherna, stolní tenis, tenisový kurt, zapůjčení sportovních potřeb, vodní sporty na pláži, konferenční místnosti, synagoga (místnost), obchody s drobným zbožím a suvenýry, noční klub. Hotel pořádá pravidelné animační pořady.

Služby:
pokojový servis, prádelna, lázeňské procedury a masáže, trezor, ortodoxní košer stravování, lékař.

Služby:
pokojový servis, prádelna, lázeňské procedury a masáže, trezor, ortodoxní košer stravování, lékař.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000