crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Agamim

Izrael, Eilat

Velmi příjemný hotel v klidném prostředí pro klienty, kteří upřednostňují pohodovou atmosféru v hotelu a kvalitní služby. Poloha: hotel se nachází v zadní části laguny s přístavištěm v klidnější části Eilatu. Komplex tvoří pravidelný čtverec, kterému vévodí bazén ve tvaru...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Velmi příjemný hotel v klidném prostředí pro klienty, kteří upřednostňují pohodovou atmosféru v hotelu a kvalitní služby.

Poloha

hotel se nachází v zadní části laguny s přístavištěm v klidnější části Eilatu. Komplex tvoří pravidelný čtverec, kterému vévodí bazén ve tvaru laguny. Hotel je nový a je velmi příjemně zařízen. V dosahu je zábavní centrum, obchody a restaurace. Je nejdále od letiště.

Vybavení

hlavní vstup s recepcí a lobby barem, hlavní restaurace s velkým výběrem jídel, bar Espreso na terase, vodní bar u bazénu, slunečníky a lehátka u bazénu, houpací sedáky u bazénu, velký bazén ve tvaru laguny, propojený s privátními bazénky u některých pokojů, fitnes, sauna a masáže, dětský klub, sportovní aktivity během dne u bazénu. Parkoviště, výtah.

Služby

za poplatek: bezdrátový internet, fitnes.

Ubytování: Standardní pokoje jsou vybaveny kvalitním nábytkem a velkými postelemi, klimatizace na ovládání, kabelová TV, telefon, rádio, kávový koutek, trezor, terasa nebo balkon. Pokoje s přímým vstupem do vody (za příplatek) do privátního bazénku jsou prostornější a mají dřevěnou sluneční terasu a madla pro vstup do vody. Všechny pokoje mají výhled na bazén.

Pro děti

dětský bazén a dětský klub.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »
Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000