crosssearch

Maximální pohodlí a klid ve stínu palmového háje, to jsou hlavní znaky této rezidence. Příjemný a přátelský personál je zárukou toho, že o vás bude výborně postaráno a budete moci nerušeně odpočívat. Pláž: 20 m od písčité pláže Typ stravy: Bez stravy Poloha: Zcela...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Maximální pohodlí a klid ve stínu palmového háje, to jsou hlavní znaky této rezidence. Příjemný a přátelský personál je zárukou toho, že o vás bude výborně postaráno a budete moci nerušeně odpočívat.

Pláž: 20 m od písčité pláže

Typ stravy: Bez stravy

Poloha: Zcela nově zrekonstruovaná rezidence. Nachází se pouhých 20 m od pláže, přímo u palmové promenády. Rezidence se skládá ze 2 budov, propojených centrální, klimatizovanou halou.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, bar, 5 výtahů, bazén s vířivkou a solární terasou. V ceně je plážový servis, klimatizace, bazén a parking.

Ubytování: Klimatizované apartmány bilo pro 4 osoby – ložnice s manželskou postelí, jídelna s rozkládací pohovkou, příslušenství, balkon nebo terasa. Apartmány bilo pro 5 osob – ložnice s manželskou postelí a 1 lůžkem, jídelna s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, příslušenství, balkon nebo terasa. Všechny apartmány mají TV, klimatizaci, myčku nádobí, fén, vybavený kuchyňský kout.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000