crosssearch

Green Bay Village

Itálie, Střední Itálie

Poloha: rezidence leží mezi Silvi Marina (4 km) a Pinetem (1 km), na slunném kopci s výhledem na krásnou pláž, mezi olivovým hájem a piniovým lesem, asi 200 m od moře. Autobusové spojení mezi Silvi Marina a Pineto, možnost taxi. 500 m malý obchod se základním zbožím, velké...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rezidence se nachází v regionu bohatém na italské kulturní památky a přírodní skvosty, v blízkosti národních parků a středověkých městeček.

Pláž: 200 m

Typ stravy: Bez stravy

Poloha: Rezidence leží mezi Silvi Marina (4 km) a Pinetem (1 km), na slunném kopci s výhledem na krásnou pláž, mezi olivovým hájem a piniovým lesem, asi 200 m od moře. Autobusové spojení mezi Silvi Marina a Pineto, možnost taxi. 500 m malý obchod se základním zbožím, velké nákupní centrum 2 km.

Vybavení: Klimatizace, soukromé parkoviště, centrální soukromý bazén, soukromá pláž, menší domácí zvířata jsou povolena.

Ubytování: Apartmány bilo pro 4 osoby – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, velká terasa s vybavením. Apartmány trilo pro 6 osob – kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, pokoj s 2lůžkem, pokoj s palandou, příslušenství, terasa.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000