crosssearch

Poloha Toto moderní a zrekonstruované villaggio, umístěné v udržované zahradě v letovisku Calambrone v přírodním parku mezi Mogliarino San Rossore a Masaciuoccoli, se nachází přímo u písečné pláže, cca 3 km od začátku Livorna (centrum cca 8 km), cca 2 km od Tirrenie (shuttle...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Toto moderní a zrekonstruované villaggio, umístěné v udržované zahradě v letovisku Calambrone v přírodním parku mezi Mogliarino San Rossore a Masaciuoccoli, se nachází přímo u písečné pláže, cca 3 km od začátku Livorna (centrum cca 8 km), cca 2 km od Tirrenie (shuttle bus zdarma), cca 20 km od Pisy a jen několik minut jízdy od golfového hřiště. Je ideálním výchozím bodem k poznávání toskánských metropolí a k pořádání mnoha výletů.

Vybavení hotelu

Recepce, Wi-Fi a internet point (za poplatek), TV místnost, čítárna, bazén se slunečníky a lehátky (v provozu v závislosti na počasí, cca od začátku května do konce září), vířivkou a dětskou částí, restaurace Centrale, bar u bazénu, bar / pizzerie na pláži (v provozu v závislosti na počasí).

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek (formou rozkládacího gauče) jsou moderně zařízeny a vybavené sociálním zařízením, klimatizací, TV a kuchyňským koutem. Některé pokoje disponují terasou.

Pláž

Písečná pláž se nachází přímo u villaggia. Plážový servis v ceně. Upozornění: Změna hotelu vyhrazena.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000